KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje > miejsca dla inwestorów (352)

Ambasada RP w Waszyngtonie****

Warto tu zajrzeć przed wyjazdem do USA gdyż zamieszczono tu listę polskich placówek w tym kraju. Oprócz tego są informacje o szkole polskiej przy ambasadzie, porady dla inwestorów amerykańskich, internetowy tygodnik "Business News From Poland", biuletyn ambasady "News From Poland". Pomyślano o informacjach turystycznych dla Amerykanów i opracowaniu kilku aktów prawnych (konstytucja z 1997 roku, konstytucja 3 maja).

http://www.polishworld.com/polemb/ - 14 Lut 2000

Analiza Finansowa i Wycena Akcji - Ranking Spółek Giełdowych notowanych na GPW****

Wyceny akcji spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w oparciu o analizę fundamentalną.

http://www.rsg.pl/index.html - 28 Lip 2005

AnFin Analizy Finansowe /Ekonomia-Giełda-Inwestycje/****

Anfin.pl to innowacyjny portal używający niepowtarzalnych narzędzi wskaźnikowej analizy fundamentalnej opartej na znajomości kolorów sygnalizacji świetlnej. Anfin.pl jest doskonałym narzędziem szybkiej i efektywnej analizy spółek giełdowych. Portal poświęca szczególną uwagę analizie makroekonomicznej, branżowej oraz sytuacji poszczególnych spółek na tle sektora w którym działają. Mamy przyjemność przedstawić Państwu rewolucję w analizie fundamentalnej, stanowiącej pierwszy krok w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Za pomocą czytelnych wykresów i łatwych do analizy, wizualnych informacji pomagamy Państwu analizować sytuację wybranych przez Państwa spółek ze względu na dochodowość i ryzyko inwestycyjne.

http://anfin.pl/ - 4 Maj 2011

Apartamenty "Leśna Ostoja" w Ustroniu - sprzedaż****

Oferta sprzedaży lokali mieszkalnych w atrakcyjnej miejscowości górskiej. Zaciszna lokalizacja i dobre powiązania komunikacyjne.

http://lesnaostoja.com.pl/ - 10 Mar 2005

ATOM SYSTEM Tomasz Chrzanowski - Systemy klimatyzacji i wentylacji****

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu po sprzedaż oraz montaż urządzenia kończąc na jego serwisowaniu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia zarówno do użytku domowego jak i systemy klimatyzacji, które sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych czy przemyśle. Bogaty typoszereg jednostek wewnętrznych (ścienne, kasetonowe, kanałowe, przysufitowe) sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

http://www.atom-system.pl/ - 9 Cze 2014

Auctoria - złoto, monety bulionowe, sztabki złota****

Firma Auctoria specjalizuje się w sprzedaży złota i srebra w przeróżnej formie. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno monety kolekcjonerskie, złote monety bulionowe, jak również sztabki czystego złota. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym na naszej stronie internetowej.

http://www.zloto-inwestycyjne.pl/ - 31 Maj 2012

Augit - zarządzanie finansami osobistymi****

Strona o produktach emerytalnych i rentierskich oraz o planowaniu finansowej przyszłości.

http://www.augit.pl/ - 3 Cze 2005

Aviva****

Firma specjalizuje się w: Zabezpieczaniu płynności finansowej firm, spółek, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą przed sytuacją nagłej utraty możliwości funkcjonowania firmy. Dotyczy to sytuacji, które niosą za sobą poważne konsekwencje prawne i finansowe w najmniej oczekiwanym momencie, zabezpieczaniu majątku właściciela/li firm przed wysokimi w różnych sytuacjach należnościami dla US, Prawo cywilne, Kodeks Spółek Handlowych, umowy spółek, Doradztwo finansowe, Fundusze i dotacje z Unii Europejskiej, Kredyty i pożyczki (również duże i trudne), Inwestycje i lokaty, Ubezpieczenia.

http://www.aviva.net.pl/ - 3 Cze 2004

Az-nieruchomosci****

Na stronie można znaleźć bazę ofert biur pośrednictwa nieruchomości, firm budowlanych, projektowych, geodezyjnych. Wiele ofert i ogłoszeń.

http://www.az-nieruchomosci.pl/ - 5 Wrz 2001

Baltin - hotel i apartamenty nad morzem****

Komfortowe apartamenty nad morzem z pełnym wyposażeniem, basen z podgrzewaną wodą, atrakcje dla dzieci, restauracja, SPA i wellness. Hotel dla rodzin i centrum biznesowe, z tarasem na dachu budynku oraz kinder klubem i salami konferencyjnymi. Kompleks położony tuż przy nadmorskiej plaży w spokojnej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowi. Nowoczesne wnętrza, bogata oferta animacyjna.

http://baltin.pl/ - 5 Maj 2015