KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje > specjalne strefy ekonomiczne (45)

Fundacja Kaskady Dolnej Wisły*****

Koncepcja budowy kaskady dolnej Wisły. Aspekty inwestycji. Środowiskowe efekty działania elektrowni wodnej we Włocławku. Mapki, akty prawne, filmy.

http://www.wisla-kaskada.pl/ - 22 Paź 2003

Katalog Ofert Inwestycyjnych Polskich Miast i Gmin*****

Strona prezentuje potencjał gospodarczy polskich miast i gmin oraz konkretne oferty inwestycyjne m.in. oferty sprzedaży i zagospodarowania nieruchomości, oferty inwestycyjne w sektorze gospodarki komunalnej, mieszkaniowej, w komunikacji, turystyce, itp.

http://www.polishcities.pl/ - 19 Lut 2001

Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna*****

Strona informacyjna strefy ekonomicznej. Na stronie informacje dotyczące lokalizacji a także inwestorów.

http://www.kssse.pl/ - 21 Sie 2001

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna*****

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna on line prezentuje dokładny opis tegoż regionu podając informacje o komunikacji, gospodarce, rolnictwie, szkolnictwie, turystyce i hotelach. Ponadto strony informują o aktach prawnych, ulgach, inwestorach oraz procedurach inwestycyjnych. Strony sporządzono w czterech wersjach językowych.

http://www.cuprum.com.pl/strefa/ - 14 Lut 2000

Lokale do wynajęcia w Brzegu, mieszkania na sprzedaż w Oławie*****

Wynajem lokali handlowych oraz biur w pasażu handlowym w Brzegu. Sprzedaż nieruchomości, mieszkania i biura, które zaspokoją Wasze potrzeby.

http://www.pawilon.eu/ - 24 Lip 2009

Serwis Finansowy*****

Kasal jest jedynym w swoim rodzaju serwisem finansowym nastawionym w szczególności na użytkowników zainteresowanych tematyką pożyczek, kredytów oraz porad podatkowych. Przyszli kredytobiorcy mogą znaleźć tu odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Do dyspozycji użytkowników są specjaliści z dziedziny finansów osobistych, ofert bankowych, oraz doradcy podatkowi i księgowi. Młodzi przedsiębiorcy dowiedzą się gdzie najlepiej teraz otrzymać bezpłatne porady prawne i podatkowe, oraz jak starać się o dotację z wykorzystaniem środków unijnych.

http://www.kasal.pl/ - 19 Paź 2010

Serwis Informacyjny Regionu Wałbrzyskiego*****

W serwisie informacje o gminach z regionu, sekcja gospodarcza (specjalna strefa ekonomiczna, oferta dla inwestorów, indeks firm), linki do instytucji kulturalnych i gospodarczych, dział turystyczny (ciekawe miejsca, przewodnik i inne), archiwum.

http://www.region-walbrzych.org.pl/ - 17 Lut 2000

Serwis Polski Południowej*****

Prezentacja informacji gospodarczych Polski Południowej i Północnych Czech. Strona podzielona na 4 działy: Gospodarka, Zdrowie, Turystyka, Kultura. Dla firm bezpłatny PR SERWIS

http://www.spp.pl/ - 28 Lis 2000

Specjalna Strefa Ekonomiczna w Krakowie*****

Witryna obejmuje dokładne informacje o strefie, zasadach inwestowania, przyznawaniu zezwoleń, programie Copernicus i inne.

http://www.czt.cc.pl/ - 6 Mar 2000

ABS Gaz i Energia****

Jeśli uważasz że płacisz za dużo za energię elektryczna, to skontaktuj sie z nami. Jesteśmy firmą, która pomoże ci wybrac najkorzystniejsza ofertę dla ciebie i twojej firmie.

http://twojacenazaenergie.pl/ - 13 Lip 2016