KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje > specjalne strefy ekonomiczne (44)

Bałtyckie Forum Gospodarcze****

Konferencja biznesu w Polsce Północnej. W 2000 roku w Forum udział wzięło ponad 360 osób. Bałtyckie Forum Gospodarcze to miejsce spotkań menadżerów reprezentujących banki, instytucje finansowe oraz najaktywniejsze przedsiębiorstwa z przedstawicielami polityki, władz samorządowych i świata nauki.

http://www.baltfor.com.pl/ - 29 Lip 2001

Centrum Adama Smitha****

Centrum Adama Smitha. Niezależne centrum badań ekonomicznych. Informacje o centrum i prowadzonych badaniach.

http://www.adam-smith.pl/ - 1 Sie 2001

CLIP - inwestycje oraz wynajem powierzchni magazynowych****

Centrum Logistyczno Inwestycyjne Poznań znajduje się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycyjną dla Firm z terenu całej Europy. Zapewniamy pomoc w projektowaniu oraz finansowaniu inwestycji. Współpraca w zakresie wynajmu hal magazynowych dostosowanych do każdego rodzaju działalności.

http://www.clip.info.pl/ - 9 Sie 2007

E-inkubator.pl Inkubator Pomysłów Internetowych zapewnia pomoc w starcie nowych biznesów****

Do Inkubatora Pomysłów Internetowych możesz zgłosić swój pomysł na biznes w sieci. E-inkubator wdraża pomysły dając im odpowiednie warunki na rozwój, zapewnia dostęp do środowiska twórczego i biznesowego. Zobacz jakie pomysły otrzymały pomoc. Profesjonalnie przygotowane serwisy na temat działalności w internecie, tworzenia efektywnych stron www i sklepów. Dużo przydatnych wiadomości i linków.

http://www.e-inkubator.pl/ - 19 Cze 2007

ING Lease - firma leasingowa****

Strona internetowa firmy leasingowej, z placówkami w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie oraz Wrocławiu. Dostępne jest finansowanie zakupu w ramach umowy zwrotnej lub operacyjnej aut dostawczych, samochodów osobowych, maszyn budowlanych i rolniczych, nieruchomości, a także sprzętu komputerowego (IT). To świetna alternatywa dla nowych firm zastanawiających się, czy wziąć kredyt.

http://www.inglease.pl/ - 7 Sie 2015

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna****

Strona informacyjna strefy ekonomicznej, jej obszar działania to: Legnica, Krzywa i Polkowice. Inwestorom gwarantuje wysoką jakość usług zarządzania projektami, uzyskanie pomocy menedżerów we wszystkich zagadnieniach związanych z rozpoczynaniem działalności i szybkie podłączenie do niezbędnych mediów infrastrukturalnych.

http://www.strefa-legnica.com/ - 21 Mar 2002

Nagrzewnice-powietrza-gazowe-olejowe-wodne-rooftopy-aparaty-grzewcze****

Prowadzimy sprzedaż nagrzewnic powietrza stacjonarnych i mobilnych, wiszących i stojących, pionowych i poziomych, wewnętrznych i zewnętrznych, grzewczych i wentylacyjnych, destryfikatorów powietrza i urządzeń dla wspomagania ciepłem procesów technologicznych w budownictwie, rolnictwie i przemyśle. Oświetlenie LED do hali i biura.

http://nagrzewnice.wroclaw.pl/ - 19 Paź 2015

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna****

Obejmuje tereny położone w województwie pomorskim - w gminie miejskiej i wiejskiej Tczew, w miastach Kwidzyn, Starogard Gdański, gminach Krokowa i Gniewino. Informacje o PSSE, lokalizacja, warunki działalności gospodarczej, wykaz aktów prawnych.

http://www.strefa.gda.pl/ - 22 Mar 2002

Producent budowy maszyn i urządzeń odlewniczych****

Firma Wamatech jest zorganizowana i przygotowana do realizacji kompletnych inwestycji dotyczących całego procesu technologicznego w Odlewniach Żeliwa a w szczególności dotyczących: stacji przerobu mas formierskich automatycznych linii formierskich skrzynkowych i bezskrzynkowych topialni indukcyjnych rdzeniarni oczyszczalni odlewów transportu odlewów instalacji odpylania i wentylacji

http://www.wamatech.pl/ - 27 Lip 2014

Skup złota i srebra, niskie ceny - Warszawa****

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem złota oraz srebra. Zapraszamy wszystkich inwestorów, a w szczególności z Warszawy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy atrakcyjny skup złota oraz srebra.

http://www.skupzlota24.pl/ - 18 Kwi 2011