KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Inwestycje > specjalne strefy ekonomiczne (45)

AGMAR Doradztwo WPR***

Doradztwo w zakresie przepisów Unii Europejskiej obowiązujących importerów i eksporterów towarów rolnych. Wyszukiwanie partnerów handlowych na rynkach zagranicznych zainteresowanych zakupem artykułów spożywczych.

http://www.agmar.waw.pl/ - 13 Sie 2004

Bytom Odrzański - Oficjalny Serwis Internetowy***

Oficjalny serwis samorządu lokalnego, w którym znajdują się informacje o przetargach organizowanych w mieście oraz ofeta inwestycyjna, informacje o firmach, rynku pracy i współpracy z zagranicą.

http://www.bytomodrzanski.pl/ - 6 Wrz 2001

Czujniki - BDT s.c.***

W ofercie znajdziecie większość zamienników czujników firm zachodnich w bardzo konkurencyjnych cenach z krótkim terminem realizacji. Firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie dostaw części i elementów automatyki, pneumatyki, hydrauliki siłowej łożysk, uszczelnień... Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofercie, nowości, magazyn, zapytania.

http://www.bdt.com.pl/oferta.php/ - 4 Paź 2002

Działki Koszalin - nad morzem***

Działki nad morzem i brzegiem jeziora Jamno w miejscowości Koszalin - najatrakcyjniejsze oferty, ciekawe promocje!

http://dzialkikoszalin.pl/ - 26 Paź 2011

Eko-Pal zintegrowany system dystrubucji paliwa ekologicznego***

Strona Systemowa Eko-Pal(R).

http://eko-pal.pl/ - 17 Gru 2004

Euro-Park Wisłosan TSSE***

Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna: podstawowe wiadomości o zasadach funkcjonowania strefy, ulgach dla inwestorów, komunikacji, kadrach, lokalizacji, podstrefach, firmach działających w strefie, procedury uzyskania zezwoleń.

http://www.tsse.pl/ - 28 Sty 2002

Instytut Studiów i Prawa Europejskiego***

Rolą Instytutu jest wspieranie praktycznych potrzeb sfery produkcyjnej, usługowej i handlowej w Polsce, w ich przystosowaniu się do funkcjonowania w obrębie Rynku Wewnętrznego Unii Europejskiej.

http://www.europe.com.pl/ - 15 Sty 2002

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.***

Zachodzące od kilku lat w Polsce ogromne zmiany stworzyły wiele nowych możliwości. Do jednej z najatrakcyjniejszych niewątpliwie zaliczyć należy powstałą w 1996 roku Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A., która oferując niepowtarzalne warunki inwestowania stała się jednocześnie szansą rozwoju regionu. Na stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące strefy.

http://www.ksse.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Przetarg - hala produkcjna, obrabiarki, inne maszyny***

PRZETARG OFERTOWY (składanie ofert do 31.05.2005) na sprzedaż przedsiębiorstwa upadłego HSW - Zakład Urządzeń Mechanicznych w Stalowej Woli - hale produkcyjne razem z maszynami (obrabiarki, środki transportu, narzędzia).

http://www.studio-em.pl/przetarg.html - 25 Kwi 2005

tereny inwestycyjne w Poznaniu***

Na stronie zamieszczono propozycje lokalizacji inwestycji w Poznaniu opracowane przez Biuro Promocji Miasta. Oferty podzielono tu na działy tematyczne, zamieszczono równiez wyszukiwarkę.

http://www.city.poznan.pl/inwestycje_katalog/ - 20 Paź 2000