KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje (411)

Automaty vendingowe Warszawa****

Rozglądasz się, pilnie szukasz automatów sprzedających, które mógłbyś postawić w sklepie, galerii handlowej, warsztacie pracy czy nietypowym miejscu pożyteczności publicznej? Ice Coke Service jest marką, która zajmuje się ustawianiem, służbą i serwisowaniem robotów do mała czarnej, słodyczy, napitków i zakąsek. Automaty vendingowe, które znajdują się w ofercie, to aparatura najwyższej jakości. Zwinny i charakteryzujący się supernowoczesnym wyglądem sprawdzi się w wszelkim wybranym miejscu publicznym. Maszyny samosprzedające to szansa na zysk i zapewnienie ułatwień klientom oraz wszystkim pracownikom.

http://icecoke.pl/ - 28 Cze 2017

Biuro tłumaczeń Warszawa****

Realizujemy tłumaczenia z wszystkich języków europejskich i wielu języków tzw. "rzadkich" w trybach standardowym, pilnym, ekspresowym i superekspresowym.

http://www.trochimko-tlumaczenia.pl/ - 5 Lut 2013

BNI Polska, Networking, Spotkania Biznesowe Kraków****

Spotkania biznesowe w Krakowie. Networking pozwalający na zdobycie nowych kontaktów i rekomendacji. Biznes przez polecenie. Spotkania co wtorek Hotel Hilton godz 07:00 Kraków

http://www.bnidragons.pl/ - 10 Lis 2011

Cech Rzemiosł Spożywczych w Krakowie****

Związek skupiający rzemieślników branży spożywczej tj. piekarzy, cukierników, masarzy, młynarzy wytwórców wód gazowanych, wafli i przetworów owocowych z regionu krakowskiego. Na stronie statut cechu, wykaz członków, historia oraz ogłoszenia i komunikaty.

http://www.cech.pl/ - 23 Sty 2002

Centrum EURO INFO w Gdańsku****

Oficjalna strona stowarzyszenia, którego celem jest pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w skutecznym wchodzeniu na rynek europejski. Na stronach stowarzyszenia zawarto wszelki informacje o jego działalności, podano także adresy innych ośrodków Euro Info w Polsce.

http://www.euroinfo.gda.pl/ - 30 Sie 2001

Coaching****

Active Strategy to Twój najlepszy partner w szkoleniu personalnym - zostań kim tylko chcesz i jaki tylko chcesz dzięki pomocy naszych specjalistów!

http://active-strategy.com/ - 6 Sie 2013

Dom Duński****

Dom Duński uczestniczy w wykonywaniu następujących zadań: doradztwo i wsparcie techniczne dla przedsiębiorstw, doradztwo i wsparcie dla instytucji, województw i gmin, wynajem w pełni wyposażonych biur, rejestracja firm w Polsce, pośrednictwo w dziedzinie kultury, sportu i turystyki, pomoc w zorganizowaniu podróży i hoteli, zarządzanie techniczne i administracyjne, poszukiwanie funduszy (fundraising).

http://www.domdunski.pl/ - 12 Kwi 2000

E-MarkaSukcesu****

E-MarkaSukcesu to projekt dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Pomaga on w utworzeniu i prowadzeniu sklepu internetowego. Nasi specjaliści doradzą w kwestiach technicznych i marketingowych, tak aby Twój biznes szybko się rozwijał. Jeśli jesteś zainteresowany odwiedź naszą stronę.

http://e-markasukcesu.pl/ - 23 Lip 2013

Eurocompanies.pl Rejestracja spółki w Anglii****

Dzięki założeniu firmy w Wielkiej Brytanii można płacić niskie, brytyjskie, podatki będąc polskim przedsiębiorcą. Rejestracja spółki w Anglii to godne polecenia rozwiązanie, zwłaszcza kiedy można dzięki wsparciu Eurocompanies zrobić to w dwa dni. Jeżeli więc wybierasz się za granicę i chcesz pracować na własny rachunek, to czym prędzej skorzystaj z ogromnych możliwości, jakie zapewni rejestracja firmy w UK.

http://eurocompanies.pl/ - 22 Wrz 2015

Europejska Organizacja Poliuretanowych Izolacji Natryskowych****

Nasza organizacja działa na rzecz ochrony konsumenta oraz jakościowej strefy produkcji i usług technologii z wykorzystaniem pianki natryskowej. Podejmujemy się między innymi analizy prawidłowości procedur i działań w obszarze poliuretanowych izolacji natryskowych, prowadzeniem szkoleń w zakresie prawidłowego ocieplenia poddasza pianką, czy wskazania rozmaitych anomalii i nieprawidłowości. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.

http://eopin.org/ - 12 Sie 2015