KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje (412)

Europejskie Forum Właścicielek Firm****

Europejskie Forum Właścicielek Firm - Organizacja wpomagająca kojarzenie biznesowe przedsiębiorstw, ze szczególnym naciskiem na firmy prowadzone przez kobiety.

http://www.efwf.pl/ - 24 Lut 2004

Fundacja FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju)****

Celem FOR jest wspieranie działalności społecznej, naukowej i oświatowej prowadzonej na rzecz rozwoju instytucji demokratycznych w RP, jak również podejmowanie przedsięwzięć zmierzających do wzrostu zaangażowania polskiego społeczeństwa w działania, które sprzyjają silnemu i stabilnemu rozwojowi RP oraz urzeczywistnianiu zasad demokratycznego państwa prawa.

http://www.for.org.pl/ - 8 Wrz 2008

Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa****

W internetowym serwisie FAPA znajdują się aktualności, dane o Centrum Informacji i Dokumentacji Integracji Rolnictwa, dane o Zespole Monitoringu Zagranicznych Rynków Rolnych oraz dane o Sekcji Analiz Ekonomicznych Polityki Rolnej.

http://www.fapa.com.pl/ - 30 Mar 2000

Fundacja Światełko w tunelu****

Pomagamy bezpłatnie ofiarom wypadków komunikacyjnych w zakresie: doradztwa prawnego, dofinasowania kosztów leczenia i rehabilitacji, uzyskania należnego odszkodowań.

http://www.swiatelkowtunelu.org/ - 22 Kwi 2004

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów****

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów w Gdańsku - szkolenia i kursy menedżerskie, konsulting i doradztwo w biznesie.

http://www.gfkm.pl/ - 5 Gru 2001

Górnośląskie Towarzystwo Gospodarcze****

Górnośląskie Towarzystwo Gospodarcze to kuźnia przedsiębiorczości regionu śląska. GTG doprowadziło do urzeczywistnienia wielu śmiałych pomysłów oraz przedsięwzięć gospodarczych. Na stronach można znaleźć historię GTG, spis członków, przegląd inicjatyw gospodarczych, serwis informacyjny oraz informacje o klubie biznesu.

http://www.gtg.pl/ - 15 Lut 2000

Inkubator Przedsiębiorczości - własna działalność gospodarcza****

Oferta pełnego wsparcia dla osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy. Nasza fundacja wspomaga rozwój przedsiębiorczości.

http://twojstartup.pl/ - 18 Wrz 2013

JAKA GAŚNICA****

Celem sklepu internetowego Fireshop.pl jest wyposażenie swoich Klientów w najwyższej jakości sprzęt ppoż.. W jego oferta zawiera szeroki wybór urządzeń gaśniczych i akcesoriów. Pośród nich znajdą Państwo między innymi gaśnice proszkowe, halowe, śniegowe oraz pianowe, hydranty, znaki i tablice informacyjne oraz stojaki czy szafki do gaśnic. Dostępne są także urządzenia niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy, jak apteczki, zestawy ratownicze czy defibrylatory. Sklep posiada dodatkowo akcesoria dla straży pożarnej oraz serwisów ppoż.. By zapoznać się z pełną ofertą sklepu, zapraszamy na stronę internetową.

http://jakagasnica.pl/ - 9 Mar 2017

Kancelaria LSW - Adwokat - Kraków****

LSW - Kancelaria Adwokacka z Krakowa. Pełnimy pełną obsługę prawną dla klientów indywidualnych, a także dla firm i korporacji. Posiadamy specjalistów do każdej sprawy, mogą Państwo liczyć na dyskrecję oraz najwyższą jakość usługi.

http://kancelarialsw.pl/ - 24 Gru 2016

Klub biznesu****

W tworzenie Business Premium Club angażują się podmioty gospodarcze, których aktywność biznesowa skupia się na na polskich rynku. Wiara w rozwój gospodarczy, innowacyjność polskiej gospodarki i przekonanie o nieograniczonym potencjale intelektualnym i produkcyjnym zrzesza firmy, których celem jest maksymalizacja zasobów technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych, w szczególności internetu. Wyróżnikiem firm zrzeszonych w Business Premium Club jest nieskazitelny wizerunek, który gwarantuje najwyższa jakość usług i produktów.

http://www.businesspremiumclub.pl/ - 24 Sty 2014