KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje (410)

KONFERENCJE****

Serwis Mojekonferencje.pl to jedyne miejsce w którym zorganizujesz konferencje od A do Z. Bogata baza miejsc, oferty szkoleniowe, sieci hotelowe, firmy organizujące wydarzenia - to wszystko w jednym miejscu! Już teraz odwiedź naszą stronę!

http://www.mojekonferencje.p/ - 5 Sty 2011

Krajowe Stowarzyszenia Funduszy Poręczeniowych****

Strony stowarzyszenia, którego podstawowymi celami sa: wspieranie rozwoju systemu poręczeń kredytowych; upowszechnianie wiedzy oraz wymiana doświadczeń w zakresie prowadzenia działalności poręczycielskiej; współpraca z instytucjami rządowymi, samorządowymi, finansowymi i innymi realizującymi podobne cele w zakresie rozwoju systemów poręczeń kredytowych; promocja funduszy poręczeń kredytowych.

http://www.ksfp.org.pl/ - 4 Wrz 2001

LEWIATAN****

Witryna Związku Kupców i Producentów branży spożywczej. Na stronach znajdziemy informacje o związku oraz księgę gości.

http://www.lewiatan.com.pl/ - 13 Mar 2000

Lubelski Klaster Przedsiębiorstw - Klaster Lublin****

Informacje o działalności Lubelskiego Klastra Przedsiębiorstw. Zrzeszamy partnerów z wielu branż. Każdy otrzyma potwierdzenie przynależności i dostęp do narzędzi biznesowych oraz platformy internetowej do kontaktu i wymiany doświadczeń.

http://www.klaster.lublin.pl/ - 31 Maj 2015

Nauka w Polsce i badania naukowe****

Ciekawe i nowe wyniki badań naukowych w Polsce. Sprawdź ciekawostki ze świata naukowego, poznaj najnowsze wyniki i aktywność naukową uczelni w Polsce

http://badanianaukowe.edu.pl/ - 14 Wrz 2013

NCES wdrażanie norm ISO 9001 i ISO 14001****

NCES Centrum Usług Eksperckich świadczy usługi z zakresu rozwiązań wspomagających wdrażanie systemów zarządzania zgodnych z normami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, PN-N 18001, ISO 22000, ISO 27001. Organizuje również szkolenia z zakresu zarządzania jakością, w szczególności zmian w normach odniesienia. Dodatkowo wdraża sys­temy elek­tro­nicz­ne­go obie­gu do­ku­mentów dedykowane głównie organizacjom posiadającym wdrożone systemy zarządzania.

http://www.nces.pl/ - 6 Sty 2017

Obsługa cudzoziemców, noclegi, hotele,organizacja czasu wolnego, bankiety, konferencje, turystyka.****

Vip-service zapewnia obsluge pobytu cudzoziemcow w Warszawie, Polsce, organizuje pobyt, mieszkanie, spotkania, konferencje, wizy oraz czas wolny i turystyke. Doradzamy finansowo i prawnie.Zapewniamy opiekę medyczną, stomatologiczną, pobyty w sanatoriach.

http://www.vip-service.com.pl/ - 24 Lis 2006

Obsługa imprez Kraków****

Obsługa imprez Kraków? SCC Service Congress Center zapewni twoim gościom strefę komfortu z pufami, stolikami i sofami. zadba też o dowóz wyposażenia cateringowego na terenie całego kraju. Zatroszcz się o jakość organizowanego wydarzenia i zaufaj firmie, która ma bogate doświadczenie w dziedzinie produkcji eventów.

http://www.kscc.pl/ - 4 Lut 2017

OYAMA KARATE****

Strony POLSKIEJ ORGANIZACJI OYAMA KARATE. Znajdziecie tu informacje o Oyama Karate w Polsce i na świecie oraz informacje o sukcesach jakie odniosła Reprezentacja Polski Oyama Karate.

http://www.oyama-karate.pl/ - 7 Gru 2001

Polska Nagroda Jakości****

Oficjalny serwis. Prezentowane są tu aktualności, historia działalności, regulamin, kryteria przyznawania nagrody, lista laureatów i wyróżnionych tegorocznych oraz z lat poprzednich, galeria zdjęć z imprez oraz wiadomości o grupie dyskusyjnej.

http://www.pnj.pl/ - 21 Sty 2000