KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje (411)

Polska Nagroda Jakości****

Oficjalny serwis. Prezentowane są tu aktualności, historia działalności, regulamin, kryteria przyznawania nagrody, lista laureatów i wyróżnionych tegorocznych oraz z lat poprzednich, galeria zdjęć z imprez oraz wiadomości o grupie dyskusyjnej.

http://www.pnj.pl/ - 21 Sty 2000

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa****

W serwisie zamieszczono informacje o tym co to jest PZITB, przedstawiono wykaz oddziałów związku oraz zorganizowano portal budowlany. Ponadto znajdziecie tu informacje o seminariach, kursach, publikacje, konkursy itp.

http://www.pzitb.org.pl/ - 8 Maj 2000

Polskie Forum Strategii Lizbońskiej****

Polskie Forum Strategii Lizbońskiej jest wieloletnim projektem opartym na idei partnerstwa publiczno-prywatnego, który chce łączyć różne organizacje pozarządowe, administrację, biznes i kręgi naukowe w ramach otwartej debaty publicznej na rzecz lepszej polityki Polski i Unii Europejskiej. Forum zostało zainicjowane przez IBnGR przy współpracy UKIE.

http://www.pfsl.pl/ - 21 Cze 2004

Polskie Stowarzyszenie Producentów Rur i Kształtek z Tworzyw Sztucznych****

Polskie Stowarzyszenie Producentów Rur i Kształtek z Tworzyw Sztucznych zostało utworzone z inicjatywy osób reprezentujących wiodących producentów tworzywowych rur i kształtek rurowych oraz osób działających w obszarze prac badawczo-wdrożeniowych z zakresu przetwórstwa tworzyw.

http://www.prik.pl/ - 20 Mar 2006

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne****

Towarzystwo zrzesza teoretyków i praktyków ekonomii. Jego oficjalna witryna zawiera podstawowe dane o organizacji, archiwalne numery biuletynu, informacje o konferencjach i seminariach, konkursach, olimpiadach ekonomicznych. W sekcji "Centrum Informacji Ekonomicznej" doniesienia z giełd, informacje prawne, materiały rządowe dotyczące reform.

http://www.pte.pl/ - 14 Lut 2000

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności****

Założyciel i Fundator: Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości. Informacje o działalności Przedstawicielstwa Fundacji w Polsce i realizowanych programach.

http://www.pafw.pl/ - 5 Maj 2000

Pomysł na E-Biznes****

Strona opisuje pomysły autorów na e-biznes, inwestowanie i pomnażanie kapitału w internecie.

http://www.pomyslnaebiznes.pl/ - 20 Lip 2013

Portal B2B****

Serwis internetowy Agencji Rozwoju Biznesu sp. z o.o. zawiera informacje jak zwiększyć dochody firmy, jak szukać oszczędmości. Na stronie: szczegółowa oferta firmy, oddziały, referencje, dane kontaktowe.

http://www.arb.com.pl/ - 13 Kwi 2004

Porty Lotnicze****

Celem przedsiębiorstwa jest budowa, modernizacja, eksploatacja i utrzymanie lotnisk komunikacyjnych, dworców lotniczych, świadczenie usług nawigacyjnych, serwisu technicznego dla statków powietrznych i innych. Na stronach umieszczono charakterystykę portów lotniczych oraz istotę działalności Agencji Ruchu Lotniczego (m.in. szkolenia).

http://www.porty-lotnicze.com.pl/ - 14 Lut 2000

Praca opieka niemcy****

Od dawna nie ma już granic pomiędzy państwami Europy, a rynek pracy w Niemczech chętnie otwiera się dla polskich, znanych z solidności pracowników. Wiedząc o tym, firma Opieka Robert już od ponad 7 lat wysyła do pracy w Niemczech polskie opiekunki dla osób starszych, z których pracy bardzo zadowolone są niemieckie rodziny, a my czerpiemy satysfakcję z faktu, że mamy szansę pomóc potrzebującym i zaproponować polskim opiekunkom pracę godziwie wynagradzaną. Zapraszamy na naszą stronę po więcej szczegółów.

http://www.opiekarobert.pl/ - 26 Mar 2014