KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje (414)

TradeBizz.pl****

Polski Portal Handlowy. Branże dóbr konsumpcyjnych w Polsce, notowania, instytucje, ludzie branży, forum

http://www.tradebizz.pl/ - 2 Sie 2000

Witryna Grupy PSB - Polskie Składy Budowlane****

Grupa PSB powstała z wielu firm i hurtowni w celu zwiekszenia dynamizmu rozwoju. Na stronie zamieszczono info o Grupie, listę udziałowców, dostawców towarów oraz cenniki.

http://www.panhirsz.com.pl/ - 9 Mar 2000

Www.invobill.pl****

Invoobill to usługa, która pozwala na wygodne opłacanie rachunków i faktur bezpośrednio z poziomu bankowości elektronicznej. Dostawcą tego rozwiązania jest KIR – instytucja odpowiedzialna za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce. Usługa Invoobill przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz firm. Więcej informacji na temat Invoobill znajduje się na stronie www.invoobill.pl.

http://www.invoobill.pl/ - 23 Lip 2015

Zakład Energetyczny Białystok****

Strona Zakładu Energetycznego w Białymstoku. Historia energetyki, aktualności, bieżąca oferta, rozmaitości itd...

http://www.zeb.com.pl/ - 27 Lip 2001

Agencja Turystyczna Euro-Contact***

Łódzki przedstawicielstwo TUI, Neckermanna, Triady, Itaki, Dromadera, Delty proponuje imprezy lotnicze, autokarowe, z dojazdem własnym, w każdym zakątku świata oraz ubezpieczenia podróży. Dla dorosłych - wczasy, wycieczki, dla dzieci i młodzieży - kolonie i obozy. Możliwość wstępnych rezerwacji przez sieć.

http://www.lodz.dialog.net.pl/eurocontact/ - 24 Sty 2002

Budżet zadaniowy w samorządach***

Porównanie budżetu zadaniowego z tradycyjnym. Prezentacja mierników wykorzystywanych na potrzeby budżetu zadaniowego. Szczegółowe informacje o konstruowaniu wieloletnich planów finansowych. Do wyboru 7 e-usług przygotowanych specjalnie pod kątem jednostek samorządu terytorialnego. Użytkownicy najczęściej korzystają z usług pomagających sporządzać wieloletnie prognozy finansowe oraz oceniać funkcjonowanie kontroli zarządczej. Głównym atutem e-usług jest fakt, że wykorzystują one technologię informacyjną (IT), bez potrzeby instalowania oprogramowania na Państwa komputerach.

http://www.budzet-zadaniowy.com/ - 11 Sie 2011

Centrum Inicjatyw Mieszkaniowych***

Fundacja CIM zajmuje się zbieraniem i upowszechnianiem informacji o najlepszych rozwiązaniach, metodach i technologiach w dziedzinie mieszkalnictwa. Na witrynie biuletyn, opisy projektów, informacje prawne, szkolenia. Dwie wersje językowe - polska i angielska

http://www.cim.org.pl/ - 14 Lut 2000

Connect-portal konferencyjny***

Aktualne dane ośrodków konferencyjnych, hoteli, zamków i innych obiektów z terenu całej Polski, organizacji eventowych, wiosek integracyjnych, firm organizujacych różnego typu szkolenia, grup artystycznych i innych związanych z branżą konferencyjno-szkoleniową.

http://www.miejscakonferencyjne.pl/ - 15 Kwi 2005

DKD sp. z o. o.***

Strona firmy DK, producenta dysperbitu.

http://www.dysperbit.pl/ - 10 Wrz 2001

Dolnośląskie Stowarzyszenie Przewoźników Międzynarodowych***

Celem stowarzyszenia jest obsługa firm o charakterze transportowo-spedycyjnym. Informacje o zarządzie, statucie, członkach, pracownikach, komisji rewizyjnej.

http://www.dspm.psm.pl/ - 5 Lut 2002