KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje (411)

Dotacje z Uni Europejskiej***

Strona o dotacjach z Uni Europejskiej. Przystępne i wyczerpujące opracowanie na podstawie własnych doświadczeń, darmowe wsparcie.

http://dotacja.info.pl/ - 19 Lut 2007

EMMA - European Multimedia Akcelerator***

Misją EMMA jest promowanie i wspieranie europejskich przedsiębiorstw branży multimedialnej w skutecznym wprowadzaniu produktów oraz konkurowaniu na rynku amerykańskim.

http://www.emma.ae.wroc.pl/ - 7 Sty 2003

Event Jazz,koncerty,eventy,oprawa muzyczna eventów,kongresów***

Naszym celem jest dostarczenie Państwu oprawy muzycznej z wyższej półki, zapewnienie dodatkowych doznań podczas podejmowania partnerów biznesowych, czy koncertów, czy to w klubie czy hotelu. Z nami możecie Państwo swobodnie rozmawiać z żywą muzyką w tle.Zespół After Time Quartet tworzą muzycy którzy wykonują muzykę jazzową, ale tę nieagresywną opartą na swingu, bossie, latin jazz itp. nierzadko opartą o własne aranżacje.

http://www.eventjazz.pl/ - 23 Lis 2010

Firma szkoleniowa Focus Gdańsk***

Szkolenia z budowania zespołu - zajmujemy się tym, co jest nasza pasją i na czym się naprawdę znamy!

http://focus.gdansk.pl/ - 27 Wrz 2011

Gminna Spółdzielnia w Żukowie***

Witryna internetowa GS "Samopomoc Chłoposka". Na stronie informacje o spółdzielni, historia powstania, oferta handlowa.

http://www.gs-zukowo.home.pl/ - 4 Sty 2002

Hodowla owczarków niemieckich***

Strona poświęcona hodowli owczarków niemieckich, prowadzonej już blisko 40 lat.

http://www.zczarnowas.pl/ - 23 Lut 2009

Import z Chin. Katalog producentów. Znajdź fabrykę w Chinach i zacznij import.***

BigChina jest to portal b2b, który pozwala Polakom znaleźć rzetelne firmy z Chin oraz zobaczyć jakie produkty wytwarzają. Umożliwia kontakt z takimi firmami i ułatwia import. Wyszukiwanie jest bezpłatne.

http://www.bigchina.pl/ - 6 Lis 2006

Instytut Budownictwa Wodnego Polskiej Akademi Nauk w Gdańsku***

Strona poświęcona Instytutowi Budownictwa Wodnego (IBW). Zawiera informacje dotyczące prac badawczych prowadzonych przez IBW związanych z takimi dziedzinami jak: hydrotechnika morska i śródlądowa, geotechnika i geomechanika, a także inżynieria środowiska.

http://www.ibwpan.gda.pl/ - 18 Gru 2001

Instytut Sobieskiego***

Interdyscyplinarny i niezależny ośrodek analityczno-badawczy typu think-tank skupiający grono ekspertów i analityków z różnych dziedzin działalności społeczno-gospodarczej. Głównymi obszarami naszych badań są energetyka, gospodarka, podatki, prawo, polityka i nowe technologie. Jego celem jest przygotowywanie propozycji zmian i rozwiązań systemowych korzystnych dla rozwoju Polski. Hasło \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'Tworzymy Idee dla Polski\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' stanowi myśl przewodnią działalności Instytutu. Opowiada się za silnym i ograniczonym państwem, wolnością i odpowiedzialnością jednostki, ładem społecznym opartym na prawie naturalnym.

http://www.sobieski.org.pl/ - 21 Sie 2007

JETRO***

Strona Japońskiego Ośrodka Handlu Zagranicznego działającego na rzecz równowagi w japońskiej wymianie handlowej z innymi krajami świata. Na stronie znajdziecie informacje o działalności ośrodka, publikacjach, wydarzeniach.

http://www.jetro.pl/ - 3 Sty 2002