KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > agencje celne (68)

Agencja Celna "DAKRAN"*****

Firma prowadzi działalność z zakresu: spedycji i przewozów; pośrednictwa ubezpieczeniowego, przeładunku towarów. Strony zawierają wyczerpujące informacje dotyczące działalności agencji.

http://www.dakran.com.pl/ - 6 Kwi 2000

C. Hartwig*****

Strona jednego z największych polskich spedytorów. Znajdziecie tu ofertę, adresy, nowości i inne.

http://www.chartwig.com.pl/ - 13 Mar 2000

PEKAES MULTI-SPEDYTOR Sp. z o.o*****

PEKAES MULTI-SPEDYTOR należy do grupy kapitałowej PEKAES, świadczy usługi transportowe i spedycyjne drogowe, morskie, lotnicze, celne; świadczy usługi logistyczne i magazynowe oraz obsługuje targi i wystawy.

http://www.multispedytor.com.pl/ - 14 Lut 2000

PEKAO Cargo - spedycja, transport, agencje i sklady celne*****

PEKAO Cargo - specjalizacja to międzynarodowa spedycja (lotnicza, morska i lądowa) i transport (transport adr, intrastat, cargo, air freight) oraz usługi prowadzone przez agencje i składy celne.

http://www.pekao.pl/ - 27 Wrz 2005

Servisco*****

Jedno z największych przedsiębiorstw transportowych działających w Polsce. Serwis omawia dokładnie ofertę transportową, na którą składają się: przesyłki ekspresowe, przesyłki drobnicowe, przesyłki miejskie, zagraniczne a ponadto usługi logistyczne oraz celne.

http://www.servisco.com.pl/ - 21 Sty 2000

Agencja Celna A.G. - Home Page****

Serwis należący do Agencji Celnej AG Sp. z o.o., prowadzącej swą działalność od 1991 roku. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące działalności agencji oraz oddziałach agencji, obsługujących przejścia graniczne. Strona dostępna w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.

http://www.acag.com.pl/ - 25 Lut 2000

Agencja Celna AGM odprawy celne****

Agencja celna AGM zaistniała by dopełniać wszelkich formalności w izbach celnych w imieniu swoich kontrahentów - przedsiębiorców zajmujących się obrotem towarów z krajami Unii Europejskiej oraz państwami trzecimi. Ogromne doświadczenie i rozległa wiedza pozwalają sprawnie załatwić wszelkie formalności i skrócić czas odprawy towaru oraz dostarczenia do klienta. Ciągle podwyższamy nasze kwalifikacje i monitorujemy zmieniające się ustawy i normy prawne, jeżeli chodzi o odprawę celną i wszelakie kwestie z tym powiązane. Każdy klient otrzymuje od nas indywidualną ofertę, a zakres usług nie jest ograniczony. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania, dogłębnie omówimy każdy problem. Przed organami celnymi tworzymy rzetelne przedstawicielstwo, godnie reprezentując naszych kontrahentów. Preferujemy kontakt telefoniczny, mailowy czy też osobisty - w naszym biurze w Białymstoku. Szerzej na stronie.

http://agencjacelnabialystok.pl/ - 26 Mar 2013

Agencja Celna Ancel****

Oferuje państwu kompleksową obsługę celną w obrocie z zagranicą -przygotowanie dokumentów celnych i spedycyjnych SAd,zgłoszenie do obsługi celnej i inne usługi.

http://www.agcel.lodz.pl/ - 27 Lis 2001

Agencja Celna GOLDI****

Potrzebujesz pomocy przy obsłudze odprawy celnej? Agencja GOLDI świadczy w tym zakresie kompleksowe usługi zarówno w Polsce, jak i na terenie Niemiec oraz Holandii.

http://goldi-intermax.eu/ - 22 Mar 2019

Agencja Celna PIK Sp. z o.o.****

Agencja Celna "PIK? Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1991 roku jej podstawowym zadaniem jest kompleksowe reprezentowanie interesów Klienta przed Urzędami Celnymi w Polsce. Na stronie znajduje się oferta agencji, nowości firmowe oraz informacje o firmie. Strona dostępna w trzech wersjach językowych angielskiej, niemieckiej, polskiej.

http://www.acpik.com.pl/ - 25 Lut 2000

Informacje dodatkowe