KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > agencje celne (66)

Oferta dotycząca agregatów prądotwórczych oraz klimatyzatorów marki Fairland.****

Strona zawiera ofertę firmy Ewaldi, dotyczącą agregatów prądotwórczych oraz klimatyzatorów marki Fairland. Na stronie znajdują się także linki do innych stron firmy

http://www.agregaty.com.pl/ - 21 Sie 2003

Podlasie - Grupa transportowa****

Serwis firmy zajmującej się usługami transportowymi, spedycyjnymi, celnymi i magazynowymi. Na stronach struktura firmy, oferta, sieć oddziałów, aktualności, informacje prawne, ruch drogowy oraz kontakt.

http://www.spedytor.pl/ - 5 Lut 2002

Spółka Akcyjna JASFBG****

Strona główna agencji celnej. Firma zajmuje się transportem oraz spedycją międzynarodową. Na stronie informacje o firmie, ofercie i kontakty.

http://www.jasfbg.com.pl/ - 17 Wrz 2001

Trans Marine Sp. z o.o.****

Strona firmy TRANS-MARINE Sp. z o.o., gdyńskiego przedsiębiorstwa spedycyjnego, świadczącego kompleksową obsługę spedycyjno-transportowo-ubezpieczeniową ładunków rolno-spożywczych luzem, workowanych i w kontenerach zarówno w imporcie jak i w eksporcie, dysponującego własną agencją celną. Szczegółowa oferta, również w języku angielskim, na stronie.

http://transmarine.w.interia.pl/ - 31 Sie 2001

Triticum - SAD****

Triticum - SAD sp. z o.o. to Międzynarodowa Spedycja Kolejowa, która oferuje kompleksową obsługę celną towarów importowanych i eksportowanych. Współpracując z PKP organizuje transporty towarowe do oraz z krajów Unii Europejskiej.

http://www.triticum.sim.pl/ - 21 Sty 2000

VIABALTIC - całodobowa obsługa celna****

Strona internetowa agencji VIABALTIC zapewniającej całodobową obsługę celną. W ofercie m.in. odprawa, weryfikacja i przygotowanie dokumentów, porady celno-prawne. Szczegóły dostępne na stronie.

http://viabaltic.com.pl/ - 1 Mar 2018

ABA Sp z o.o. - agencja celna***

ABA Sp. z o.o. Agencja celna, INTRASTAT, skład celny, magazyny dystrybucyjne, logistyka, bocznica kolejowa - to wszystko znajdziesz w ofercie na stronie.

http://www.aba.net.pl/ - 14 Maj 2004

Agencja Celna - Ordona Sp. z o.o.***

Strona firmy zajmującej się dokonywaniem odpraw celnych importowych i eksportowych w imieniu klientów i na ich zlecenie. Na stronie pełna oferta usług i dane teleadresowe.

http://www.ordona.ibz.pl/ - 5 Lut 2002

Agencja Celna ANMAR***

Agencja zajmuje się kompleksową obsługą celną obrotu towarowego z zagranicą.

http://www.acanmar.pl/ - 29 Maj 2007

Agencja Celna ATM***

Agencja Celna ATM prowadzi swoją działalność przy Oddziale Celnym w Białej Podlaskiej. Oferuje kompleksową obsługę celną podmiotów dokonujących obrotu towarowego z zagranicą (sporządzanie dokumentacji celnej, magazynowanie, przeładunki).

http://www.agencja-atm.pl/ - 6 Maj 2009