KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > agencje celne (66)

Partner Relations***

Wizytówka firmy Partner Relations zajmującej się działalnością w zakresie przeprowadzek międzynarodowych (wyszukiwanie domu, legalizacja pobytu i zatrudnienia obcokrajowca, odprawy i procecdury celne, wizy i inne).

http://salonfirmowy.pl/wizy/ - 23 Kwi 2004

PEKO - Agencja Celna i Spedycja Międzynarodowa***

Peko Spedycja Międzynarodowa obsługuje transport lądowy, drogowy, morski, lotniczy i kolejowy w kraju i za granicą. Ściśle współpracujemy z agencją celną Peko, oferującą profesjonalną obsługę celną oraz możliwość zabezpieczania należności celno-podatkowych. Współpracujemy z renomowanymi przewoźnikami.

http://www.peko.pl/ - 11 Mar 2009

Przedsiębiorstwo Spedycyjne Trade Trans Sp. z o.o.***

Firma prowadzi usługi w zakresie przewozów międzynarodowych i krajowych transportem kolejowym oraz samochodowym. Posiada własną sieć magazynów i agencji celnych.

http://www.tradetrans.pl/ - 26 Sie 2003

Senagpo Sp. z o.o.***

Prezentacja warszawskiej agencji celnej, oferującej usługi w zakresie odpraw celnych, składu celnego i doradztwa. Zmieszczono tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.senagpo.com.pl/ - 5 Lut 2002

Skład Celny Violan***

Obsługa celna kompleksowa w zakresie składu celnego jak i usług agencyjnych.

http://www.violan.com.pl/ - 2 Lut 2001

Trans Polonia***

Strona firmy oferującej usługi w zakresie międzynarodowego transportu drogowego. Znajdziesz tu prezentację oferty oraz niezbędne dokumenty do ściągnięcia.

http://www.trans-polonia.com.pl/ - 5 Lut 2002

Universum***

Agencja celna i firma spedycyjna oferuje: pełną obsługę celną towarów w imporcie, eksporcie i tranzycie, także usługi spedycyjne na terenie kraju i za granicą - pełna obsługa ładunków na terenie portów Gdańsk i Gdynia.

http://www.universum-blc.com.pl/ - 4 Lut 2002

Zastal - Braniewo***

Oddział Braniewo oferuje usługi w zakresie spedycji zbóż i pasz, towarów masowych luzem, pylistych i granulowanych, towarów masowych, towarów workowanych i pakowanych, składowania towarów krajowych i niekrajowych w Składzie Celnym i Magazynie Celnym oraz przemontażu wagonów rosyjskich na tory PKP przy imporcie towarów z Rosji. Ponadto świadczy usługi w zakresie produkcji armatury hamulcowej dla taboru kolejowego.

http://www.zastal.pl/ - 21 Sty 2000

Agencja Celna AS**

Firma oferuje pełen serwis w zakresie obrotu towarowego z zagranicą (export, import, akcyza, intrastat) odnośnie stosowania przepisów celnych oraz podatkowych. Zgłasza w urzędzie celnym towary w imporcie, eksporcie oraz samochody osobowe do akcyzy.

http://www.agencja-as.waw.pl/ - 1 Lip 2009

Agencja Celna HAUSE -deklaracje INTRASTAT; odprawy celne**

Oferujemy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, które od 1 maja 2004 roku zobowiązane są do składania deklaracji INTRASTAT. Oferujemy także dokonywanie odpraw celnych.

http://intrastat.strefa.pl/ - 16 Sie 2004