KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > agencje gospodarcze (45)

Business Service*****

Biuro Doradztwa Gospodarczego "Business Service" wchodzi w skład holdingu, którego spektrum działania obejmuje także działalność audytorską i doradztwo podatkowe. Strony zawierają informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.business-service.com.pl/ - 7 Mar 2000

Polsko Rosyjski Portal Współpracy Gospodarczej*****

Rosyjsko-polski katalog przedsiebiorstw PL- RU. Strona zawiera możliwość dodania firmy, infirmacje na temat Rosji, Ukrainy, Kazachstau, Polski.

http://www.ewm.pl/newpl/ - 28 Kwi 2004

Agencja Rozwoju Lokalnego S.A. w Jaworznie****

Agencja działająca na terenie Jaworzna i Mysłowic - jej działania koncentrują się na ożywieniu gospodarczym tych rejonów.

http://arlj.silesia2000.pl/ - 14 Gru 2001

Agencja Rozwoju Pomorza Gdańskiego S.A.****

Witryna agencji, na stronie informacje o jej działalności, promocji przedsiębiorstw regionu, ma na celu promowanie i wspieranie rozwoju gospodarczego.

http://www.arpg.gda.pl/ - 27 Lis 2001

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.****

Zadaniem agencji jest aktywne uczestnictwo w transformacji podmiotów gospodarczych, dostosowujące je do warunków gospodarki rynkowej. Na opracowanej w dwóch wersjach językowych stronie (polskiej i angielskiej) informacje o agencji, wykaz spółek, dla których ARP poszukuje inwestorów, sekcja poświęcona kredytom dla małych i średnich przedsiębiorstw.

http://www.arp.com.pl/ - 29 Wrz 2000

AgroNews - portal internetowy - telewizja interaktywna****

AgroNews to Najnowsze wiadomości z dziedziny rolnictwa oraz środki ochrony roślin, nawozy, weterynaria, zboża, okopowe, pastewne, trzoda chlewna, bydło, pasze, agroturystyka, rolnictwo ekologiczne, warzywa, owoce, maszyny rolnicze, dom i ogród

http://www.agronews.com.pl/ - 17 Wrz 2008

Biuro Przedsiębiorczości Akademickiej****

Na stronach znajdują się informacje dla przedsiębiorczych szukających środków na rozpoczęcie lub rozwój własnej firmy. Darmowe porady studentów z AE w Krakowie. Bezpłatny Elementarz Młodego Przedsiębiorcy - za free, płacisz tylko koszty przesyłki!!!

http://kni.ae.krakow.pl/~bpa/ - 17 Kwi 2000

Certyfikat ISO 9001 oraz inne dla Twojej firmy od Isocert.****

Czy znają Państwo wszystkie dziewięć warunków, które należy spełnić, aby Państwa firma mogła się posługiwać prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem jakości ISO 9001? Jeśli nie, to serdecznie zapraszamy na organizowane przez naszą jednostkę szkolenia zamknięte i otwarte, a potem złożenie wniosku o przyznanie certyfikatu. Nasza firma przeprowadzi bezstronny audyt, a wszelkie informacje o jego przebiegu znajdą Państwo wchodząc na naszą stronę internetową oraz kontaktując się z nami bezpośrednio.

http://www.isocert.org.pl/ - 13 Lis 2013

CzechTrade - Czeska Agencja Wspierania Handlu****

CzechTrade została założona w 1997 roku w Pradze (Republika Czeska) jako agencja rządowa przy Ministerstwie Przemysłu i Handlu. Głównymi zadaniami agencji są wspieranie obustronnego rozwoju handlu i współpracy oraz popieranie międzynarodowych przedsięwzięć handlowych i biznesowych czeskich firm na całym swiecie.

http://www.czechtrade.pl/ - 18 Mar 2004

Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa****

W internetowym serwisie FAPA znajdują się aktualności, dane o Centrum Informacji i Dokumentacji Integracji Rolnictwa, dane o Zespole Monitoringu Zagranicznych Rynków Rolnych oraz dane o Sekcji Analiz Ekonomicznych Polityki Rolnej.

http://www.fapa.com.pl/ - 30 Mar 2000