KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > biznesowe centra i kluby (52)

Centrum Informacji Gospodarczej*****

Celem Centrum Informacji Gospodarczej jest promowanie małej i średniej przedsiębiorczości, działalność informacyjna, doradcza oraz pomocowa w nawiązywaniu kontaktów gospodarczych między firmami.

http://www.cig.pl/ - 15 Mar 2005

Centrum konferencyjne i kongresowe*****

EXPO Kraków to 13 tys. metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Elastyczność zastosowanych rozwiązań pozwoli na uzyskanie w obiekcie powierzchni o różnym przeznaczeniu, adaptowalnych w zależności od potrzeb.

http://expo.krakow.pl/ - 10 Mar 2014

Forum Odpowiedzialnego Biznesu*****

Wortal poświęcony kreowaniu pozytywnych relacji między przedstawicielami biznesu a jego odbiorcami.

http://www.odpowiedzialnybiznes.pl/ - 30 Lip 2004

Grupa Inteligentnego Budownictwa*****

Portal Grupy Inteligentnego Budownictwa. Znajdziesz tu informacje istotne dla firm budowklanych. Terminy targów, szkoleń i konferencji.

http://www.gib.org.pl/ - 6 Lip 2001

Polski portal eksportowy*****

Serwis skierowany do eksporterów, zawiera ofertę dla ambasad, przedstawicielstw handlowych, izb przemysłowych i centrów wspierania biznesu.

http://www.exportclub.pl/ - 26 Mar 2001

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa*****

Strona Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Nowości, informacje, liczba członków.

http://www.ihk.pl/ - 4 Paź 2001

Pomorskie Centrum Edukacji Europejskiej*****

Pomorskie Centrum Edukacji Europejskiej: szkolenia, doradztwo, pomoc techniczna w pozyskiwaniu środków pomocowych UE, fundusze unijne, PHARE, SAPARD, ISPA, konferencje.

http://www.pcee.org.pl/ - 11 Kwi 2003

Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych*****

Celem stowarzyszenia jest promocja sztuki złotniczej w kraju i za granicą oraz zapewnienie szerokiego dostępu do informacji, kontaktów i materiałów. Serwis zawiera historię powstania stowarzyszenia, aktualności z jego działalności, informacje dotyczące zarządu, członków, ogłoszenia, galerię zdjęć, informacje o realizacjach stowarzyszenia, linki do innych stron.

http://www.stfz.artist.pl/ - 23 Sty 2002

Strona główna Umbrelli*****

Umbrella to organizacja doradcza powołana przez Rząd Polski oraz Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Świadczy usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie systemów zarządzania jakością i strategii zrównoważonego rozwoju.

http://www.umbrella.org.pl/ - 25 Lis 2002

Agencja reklamowa z Warszawy - KreatorMarki****

KreatorMarki.pl to przyjazna agencja reklamowa z Warszawy, która stawia na znakomity kontakt z klientami oraz tworzenie nowych marek i wizerunku firm na najwyższym poziomie. Zajmujemy się projektami - loga i identyfikacja, nadruki i montaże, tworzenie stron i sklepów internetowych, ich pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych, reklama outdoor, do tego kręcimy filmy reklamowe oraz zajmujemy się kreowaniem wizerunku - głównie chodzi o organizowanie eventów. Więcej o naszej agencji na stronie internetowej.

http://www.kreatormarki.pl/ - 28 Paź 2016