KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > biznesowe centra i kluby (51)

ASTROMAN****

Ciekawa witryna zawierająca w sobie oferty Ogólnopolskiego Biura Pośrednictwa Pracy, Ogólnopolskiego Biura Promocji i Doskonalenia Zawodowego Kadr z Wyższym Wykształceniem. Serwis codziennie aktualizowany. Można zapoznać się z ofertami dnia lub zapisać do Klubu Astromana. Wyczerpujące informacje i porady dotyczące poszukiwania pracy, pisania listów motywacyjnych itp.

http://www.astroman.com.pl/ - 25 Lut 2000

Bezpieczeństwo w transporcie****

Fundacja Trans.org jest organizatorem licznych akcji propagujących bezpieczeństwo w transporcie drogowym. Działamy na rzecz zwiększenia świadomości o ekologii w przewozach drogowych. Fundacja Trans.org - Dbajmy o transport.

http://www.trans.org/ - 18 Wrz 2013

Biura do wynajęcia Warszawa****

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom doskonale zlokalizowane na terenie samego, ścisłego centrum Warszawy powierzchnie biurowe. Zapewniamy w pełni wyposażone biura, w których od razu można rozpocząć pracę. Oferowane przez naszą firmę wirtualne biuro pozwala między innymi na znaczne skrócenie czasu oraz oszczędzenie środków finansowych przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej.

http://www.vimaroffice.pl/ - 19 Mar 2015

Biuro na godziny Warszawa****

Cowork Centralny zaprasza do współpracy freelancerów, startupy, szukających pracy w komfortowych warunkach. Wnętrza, które oferujemy mają ponad 100 lat. Znajdują się w kamienicy. Praca tutaj będzie prawdziwą przyjemnością. Przebywając w Warszawie, możesz spotkać się z kontrahentem lub załatwić spotkanie w sali konferencyjnej. Biuro naszej firmy mieści się przy Dworcu Centralnym i hotelu Mariott. Ścisłe centrum zagwarantuje Ci nie tylko odpowiedni dojazd, ale też bliskość partnerów biznesowych.

http://centralny.co/ - 24 Lip 2015

Biuro Przedsiębiorczości Akademickiej****

Na stronach znajdują się informacje dla przedsiębiorczych szukających środków na rozpoczęcie lub rozwój własnej firmy. Darmowe porady studentów z AE w Krakowie. Bezpłatny Elementarz Młodego Przedsiębiorcy - za free, płacisz tylko koszty przesyłki!!!

http://kni.ae.krakow.pl/~bpa/ - 17 Kwi 2000

Business Centre Club****

Business Centre Club zrzesza ponad 1000 głównie prywatnych, polskich i zagranicznych firm reprezentowanych przez ponad 1800 przedsiębiorców. Na stronie znajdziesz kronikę klubu, informacje o gościach, seminariach, warsztatach i konferencjach prasowych oraz giełdę współpracy. Dowiesz się także m.in. czegoś o statucie, historii, strukturze i pakiecie usług BC.

http://www.bccnet.com.pl/ - 8 Mar 2000

Centrum Konferencyjne Zawisza - sale szkoleniowe w Bydgoszczy****

Jesteśmy jednym z największych centrów konferencyjnych w Bydgoszczy. Udostępniamy nowoczesne sale szkoleniowe, wyposażone w sprzęt multimedialny oraz pełne nagłośnienie. Organizujemy również imprezy integracyjne.

http://konferencje-zawisza.pl/ - 13 Gru 2017

Europejski Kongres Mobilności pracy - Konferencja****

Strona wydarzenia: Europejski Kongres Mobilności Pracy w Krakowie. To międzynarodowe spotkanie dotyczące delegowania pracowników i pracy tymczasowej. Spotkania prawników i polityków.

http://www.ekmp.pl/ - 3 Kwi 2017

Fundacja Warszawski Instytut Bankowości****

Instytut założony przez osiem największych polskich banków oraz Związek Banków Polskich zajmuje się unowocześnianiem i podnoszeniem efektywności rynku usług finansowych w Polsce poprzez szkolenia, doradztwo, działalność wydawniczą oraz prowadzenie badań. Strony zawierają szczegółowe informacje o ofercie WIB-u.

http://195.136.47.124/ - 14 Lut 2000

Gminne Centrum Informacji w Kolbuszowej****

Strona działającego w ramach MiPBP w Kolbuszowej Gminnego Centrum Informacji, świadczącego pomoc osobom bezrobotnym w ramach realizacji projektu "1 praca". Świadczy bezpłatne usługi dla osób bezrobotnych w zakresie: pisania CV, listów motywacyjnych, dostępu do internetu, faksu, drukarek, materiałów szkoleniowych, aktów prawnych i innych związanych z pracą.

http://www.gci.kolbuszowa.pl/ - 24 Lut 2004