KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > biznesowe centra i kluby (51)

Górnośląskie Towarzystwo Gospodarcze****

Górnośląskie Towarzystwo Gospodarcze to kuźnia przedsiębiorczości regionu śląska. GTG doprowadziło do urzeczywistnienia wielu śmiałych pomysłów oraz przedsięwzięć gospodarczych. Na stronach można znaleźć historię GTG, spis członków, przegląd inicjatyw gospodarczych, serwis informacyjny oraz informacje o klubie biznesu.

http://www.gtg.pl/ - 15 Lut 2000

GRAND NOVA CENTER - centrum biznesowe, sale konferencyjne i szkoleniowe, usługi księgowe****

W Grand Nova Center kompleksowo wspieramy przedsiębiorców. Oferujemy takie udogodnienia, jak sprzedaż gotowych spółek, prowadzenie wirtualnego biura, dostęp do sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz centrum biznesowego w Warszawie. Sprawdź nasze możliwości już teraz.

http://grandnovacenter.pl/ - 13 Maj 2017

Klub Kapitału Śląskiego w Katowicach****

Celem stowarzyszenia jest integracja prywatnych przedsiębiorców z terenu Śląska. Na stronie statut, członkowie, firmy, kontakt.

http://www.kks.pl/ - 4 Lut 2002

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce****

Związek zrzeszający firmy finansowe działające na rynku kredytów konsumpcyjnych. Wykaz władz i członków organizacji, deklaracja członkowska, statut oraz wyciągi prawne dotyczące elektronicznych instrumentów płatniczych, prawa bankowego i ochronie danych osobowych.

http://www.kpf.pl/ - 4 Lut 2002

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast****

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast: informacje związane z gospodarką odpadami, oczyszczaniem miast ,statut stowarzyszenia, informacje prawne, szkolenia ,kursy ,artykuły

http://www.forum-dyrektorow.pl/ - 3 Mar 2004

Oferty pracy w zespole ATERIMA****

GRUPA ATERIMA jest firmą odpowiedzialną za wsparcie wszystkich firm wchodzących w skład grupy. Skupiamy się na rekrutacji kandydatów na stanowiska specjalistyczne tak średniego, jak i wyższego stopnia. Na stronie znajdziesz oferty pracy w naszym zespole. Zapraszamy!

http://praca.grupaaterima.pl/ - 14 Wrz 2017

PLFTA - Zrzeszenie Polskich Fleksografów****

Stowarzyszenie jest organizacją reprezentująca interesy podmiotów gospodarczych zajmujących się produkcją i usługami fleksograficznymi. Na stronach informacje organizacyjne, statutowe, aktualności, informacje o wystawach i technice druku fleksograficznego. Dane kontaktowe.

http://www.flekso.pl/ - 23 Maj 2002

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych****

Na dwujęzycznej stronie (angielski, polski) znajdują podstawowe informacje o konfederacji, opinie przedsiębiorców o aktach prawnych RP, Unii Europejskiej oraz informacje o najbliższych konferencjach.

http://www.prywatni.pl/ - 11 Wrz 2001

Polskie Forum ISO 9000 Online****

Witryna Polskiego Forum ISO 9000. Znajdują się tu informacje na temat Forum, aktualności, wydawnictwa, galeria zdjęć, grupy dyskusyjne.

http://www.iso9000.pl/ - 4 Kwi 2000

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Śląsk****

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że jest obywatelem nie tylko Polski, ale Unii Europejskiej. Jednakże czy wiemy, jakie wobec tego mamy obowiązki oraz prawa? Z całą pewnością nie wszystko jest jasne i klarowne a wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Jeśli ciebie także nurtują niedopowiedzenia i pytania zerknij na stronę internetową Europedeiredct, na jakiej to znajdziemy wciąż aktualne dane dotyczące Unii Europejskiej oraz jej działania. Dodatkowo na stronie też możemy dowiedzieć się o naszych prawach, obowiązkach, a także wszelkich dofinansowaniach, jakie przekazuje Unia na rozpoczęcie działalności.

http://www.europedirect-slask.gapr.pl/ - 7 Cze 2014