KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > biznesowe centra i kluby (51)

Konkurs Lider Rynku. Rynek Polski a Unia Europejska - ten Konkurs to Promocja. Najlepsze Firmy, Najlepsze Produkty i Najlepsze Usługi w Polsce i Unii Europejskiej.***

Konkurs Lider Rynku - rynek polski : najlepsze firmy, produkty i usługi - liderzy. Unia Europejska to będzie nasz wspólny rynek, dlatego ważna jest promocja Liderów Rynku Polskiego w Unii Europejskiej. Unia Europejska jest naszym celem.

http://www.lider.pl/ - 25 Lut 2003

Krakowska Kongregacja Kupiecka***

Witryna należy do Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Na jej stronie można zapoznać się z programem kongregacji, historią oraz z listą firm wchodzących w skład kongregacji.

http://www.kongregacja-kupiecka.com.pl/ - 31 Mar 2000

Małopolski Związek Pracodawców***

Związek ma swoją siedzibę w Krakowie. Prowadzi działalność mającą na celu popieranie i ochronę interesów pracodawców oraz realizację ich potrzeb materialnych, społecznych i kulturalnych. Na stronach znajdują się informacje o władzach i członkach związku, a także opis działalności i statut.

http://www.pracodawcy.com.pl/ - 23 Sty 2002

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej***

Serwis stowarzyszenia zrzeszającego przedsiębiorców z województwa lubuskiego. Na stronach m.in. aktualności z życia OPZL, informacje na temat dotacji dla małych i średnich przedsiębiorstw, baza firm członkowskich, oferta szkoleń i bezpłatnego doradztwa, magazyn \"Binzes Lubuski\", historia OPZL.

http://www.opzl.pl/ - 19 Mar 2008

Pomorskie Towarzystwo Gospodarcze***

Stowarzyszenie firm i organizacji samorządowych na Pomorzu. Współpraca gospodarcza, dofinansowanie ze środków unijnych, wspólna oferta rynkowa dla partnerów krajowych i zagranicznych.

http://www.ptg.net.pl/ - 6 Kwi 2004

Rada Młodych Przedsiębiorców***

Witryna prezentująca działalność Rady Młodych Przedsiębiorców. Znajdziesz tu statut Rady, informacje bieżące, prezentację członków oraz deklarację.

http://www.rmp.pl/ - 2 Gru 2002

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Miasta Krakowa BIZNES KLUB***

Oficjalny serwis internetowy Stowarzyszenia Przedsiębiorców Miasta Krakowa Biznes Klub w Krakowie. Zawiera:aktualności, informacje o klubie, o członkach klubu oraz dane kontaktowe.

http://www.biznes-klub.pl/ - 17 Wrz 2003

Wielobranżowy Polski Klub Właścicieli i Konsumentów***

Witryna firmy zajmującej się kartami rabatowymi przeznaczonymi dla firmi i konsumentów zrzeszonych w klubie. Znajdziesz tutaj baze firm partycypujących w tym przedsięwzięciu i informacje o WPKWiK.

http://www.victoryclub.pl/ - 29 Cze 2000

Witryna informacyjna Związku Pracodawców branży LPG***

Podstawowe informacje o Polskiej Organizacji Gazu Płynnego - Związku Pracodawców. Lista członków. Działalność. Informacje o branży LPG w Polsce. Właściwości i wykorzystanie gazu płynnego w Polsce.

http://emes.pl/pogp/ - 11 Wrz 2000

Górnicza Izba Przemysłowo - Handlowa w Katowicach**

Strona organizacji samorządu gospodarczego reprezentującej interesy gospodarcze należących do niej podmiotów. Znajdziesz tu informacje o działalnosci organizacji, jej zarządzie oraz dokonaniach.

http://www.giph.com.pl/ - 3 Paź 2001