KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > izby gospodarcze i handlowe (91)

Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy****

Placówka naukowo-badawcza zajmująca się problematyką kształtowania bezpiecznych warunków pracy i upowszechniania wiedzy w zakresie bhp. Materiały i specjalistyczne serwisy informacyjne z zakresu bhp dla przedsiębiorstw. Interaktywne narzędzia internetowe i dostępne bezpłatnie bazy danych wspomagające działania z zakresu bhp.

http://www.ciop.pl/ - 2 Mar 2004

Dolnośląska Izba Gospodarcza****

Orgaznizacja samorządu gospodarczego, której zadaniem jest reprezentowanie i obrona interesów zrzeszonych w niej podmiotów gospodarczych. Na stronie szczegóły informacji.

http://www.dig.wroc.pl/ - 28 Sty 2002

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza****

Izba zrzesza cechy, spółdzielnie i regionalne zrzeszenia gospodarcze. Władze, członkowie, charakterystyka działalności, organizowane szkolenia i kursy, aktualności.

http://www.izbarzemieslnicza.com.pl/ - 28 Sty 2002

Dolnośląska Izba Rzemieślnicza****

Izba zrzesza cechy, spółdzielnie i regionalne zrzeszenia gospodarcze. Władze, członkowie, charakterystyka działalności, organizowane szkolenia i kursy, aktualności.

http://www.izba.wroc.pl/ - 5 Lut 2002

Grupa LOKIS - Teto-Leder: organizacja misji gospodarczych w Europie****

Organizujemy misje gospodarcze, międzynarodowe forum gorpodarcze, spotkania biznesowe w krajach Europy Wschodniej i WNP, kojarzenie partnerów zagranicznych, pomoc w rozwoju eksportu-importu i współpracy międzynarodowej.

http://www.lokis.biz/ - 19 Sty 2004

IPH****

Strona Izby Przemyslowo-Handlowej w Toruniu.Oferta obejmuje m.in. akredytację usług szkoleniowych i informacyjnych. Na stronie także dane dotyczace regionu, aktualności.

http://www.iph.torun.pl/ - 10 Sie 2001

Izba Bawełny w Gdyni****

Związana z przemysłem bawełniarskim od 1935 roku Izba Bawełny w Gdyni jest międzynarodowym zrzeszeniem o charakterze zawodowym, nie przynoszącym zysków. Witryna zawiera informacje o działalności Izby.

http://www.bawelna.org.pl/ - 4 Paź 2001

Izba Gospodarcza "Farmacja Polska****

Celem powołania izby było przede wszystkim stworzenie możliwości reprezentowania całego środowiska wobec władz państwowych, samorządowych i innych organów gospodarczych." Na stronach zaprezentowano dane teladresowe, podstawowe informacje o działalności oraz warunkach członkostwa.

http://www.karnet.waw.pl/izbafarmpol.html - 15 Lut 2000

Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych.****

Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych - informacje o izbie, zasady wyliczania emerytury, skład zarządu i komisji rewizyjnej.

http://www.igte.com.pl/ - 4 Paź 2001

Izba Projektowania Budowlanego****

Strony Izby Projektowania Budowlanego, która jest niezależną organizacją samorządu gospodarczego firm projektowych i firm związanych z budownictwem z terenu całego kraju. Członkami Izby są firmy państwowe, spółdzielcze i prywatne. Izba zrzesza około 400 jednostek gospodarczych i jest obecnie największą organizacją tego typu w Polsce; reprezentuje interesy członków wobec organów państwowych, organizacji i stowarzyszeń krajowych i zagranicznych

http://www.ipb.org.pl/ - 1 Wrz 2001