KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > izby gospodarcze i handlowe (91)

Pilska Izba Gospodarcza****

Informacje o działalności izby, władzach, lista członków. Ponadto informacje na temat Kronsztadu i możliwości inwestowania i nawiązywania współpracy gospodarczej z tym regionem.

http://www.izba.pila.pl/ - 4 Lut 2002

PIPHB****

Witryna Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa. Na stronie dane dotyczące zakresu działania, lista zrzeszonych przedsiębiorstw, informacje o targach, wystawach i audycjach w TVP.

http://www.piphb.com.pl/ - 22 Mar 2000

Polska Izba Biznesu Żywnościowego****

Izba gospodarcza operatorów biznesu żywnościowego. Organizuje współpracę przedsiębiorców, wspiera firmy, prowadzi lobbying i doradztwo, seminaria i konferencje, promuje żywność, bada rynek, doradza konsumentom. Organizacja zrzeszająca producentów żywności.

http://www.foodchamber.pl/ - 15 Gru 2004

Polska Izba Eksporterów****

Polska Izba Eksporterów zrzesza przedsiębiorstwa eksportowe z całej Polski. Jej zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców w zdobywaniu rynków zagranicznych, a także obrona ich interesów. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące prac Izby, katalog prezentujący polskich eksporterów, aktualności z kraju i ze świata, a także wiele użytecznych linków.

http://www.izba-eksporterow.pl/ - 7 Cze 2004

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego****

Izba powstała w 1994 roku, utworzona przez grupę firm działających w obrębie przemysłu tartacznego. Dziś zrzesza 140 członków, z których większość to zakłady i przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją i przerobem tarcicy. Witryna zawiera informacje o działalności Izby.

http://www.pol-wood-chamber.drewno.pl/ - 4 Paź 2001

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji****

Biuletyn Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Na łamach stron znajdują się uchwały, raporty, komunikaty Izby informatyki. Dostępny jest również katalog firm należących do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

http://www.piit.org.pl/ - 12 Paź 2000

Polsko-Litewska Izba Gospodarcza****

Strony izby, która kompleksowo przygotowuje firmy do podjęcia i prowadzenia handlu z krajami byłego ZSRR. Znajdziesz tu aktualności, ofertę kursów i szkoleń oraz wiele innych ciekawych informacji.

http://www.plig.org.pl/ - 17 Wrz 2001

Polsko-Litewska Izba Gospodarcza Rynków Wschodnich****

Oficjalna strona Polsko-Litewskiej Izby Gospodarczej Rynków Wschodnich - dla wszystkich zainteresowanych handlem ze wschodem, Polexport, targi, misje gospodarcze, szkolenia, wydawnictwa, marketing, lobbing, programy UE.

http://www.pligsuw.pnet.pl/ - 19 Wrz 2001

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach****

Organizacja samorządu gospodarczego działąjąca na terenie Śląska. Statut i cele Izby, władze, członkowie, kalendarium, informacje o regionie.

http://www.rig.katowice.pl/ - 4 Lut 2002

Regionalna Izba Obrachunkowa w Bydgoszczy****

Regionalne izby obrachunkowe są państwowymi organami nadzoru i kontroli gospodarki finansowej podmiotów samorządowych oraz Kas Powszechnego Ubezpieczenia Zdrowotnego. Na stronach umieszczono informacje o istocie izby, jej zadaniach, obszarach działania, publikacje izby oraz komunikaty.

http://www.bydgoszcz.rio.gov.pl/ - 21 Sty 2000