KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > izby gospodarcze i handlowe (91)

Instytut Gospodarki Przestrzennej i Komunalnej***

Na stronie informacje o Indtytucie i oferta wykonywania: ekspertyz, opinii, prac o charakterze studialno-projektowym i consultingowe.

http://www.igpik.waw.pl/ - 19 Kwi 2002

Izba Gospodarcza Farmacja Polska***

Jedyna organizacja samorządu gospodarczego w branży farmaceutycznej, która zrzesza firmy zajmujące się wytwarzaniem i dystrybucją produktów leczniczych.

http://www.farmacja-polska.org.pl/ - 23 Kwi 2009

Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej***

Na stronie znajdziecie aktualności, ofertę i inne.

http://www.igkm.com.pl/ - 27 Mar 2000

Izba gospodarcza w Nowym Sączu - SIG***

Strona prezentująca działalność Sądeckiej Izby Gospodarczej. Znajdziesz tu szczegółowy opis działalności, spis członków izby, deklarację przystąpienia oraz dane kontaktowe.

http://www.sig.mnet.pl/ - 24 Lip 2002

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, Stowarzyszenie Wodociągów Polskich***

Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie jest jedyną organizacją samorządu gospodarczego w branży wodno-kanalizacyjnej. Stowarzyszenie Wodociągów Polskich (Polish Water Association). Organizujemy szkolenia oraz oraz Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji. Bydgoszcz

http://www.igwp.org.pl/ - 10 Paź 2006

Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej***

Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego powołaną do życia w 1994 roku i zarejestrowaną jako stowarzyszenie. Jej członkami są producenci i importerzy artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych.

http://www.ipbbs.org.pl/ - 1 Wrz 2001

Izba Przemysłowo - Handlowa Gospodarki Złomem***

IPHGZ zrzesza firmy złomowe z obszaru całej Polski w tym liderów w branży, dbając o ich interesy i dobry wizerunek na szerokim rynku gospodarczym.

http://www.iphgz.pl/ - 8 Mar 2005

Konińska Izba Gospodarcza***

Podstawowe zadanie IGK to wspieranie rozwoju firm oraz pomaganie im w nawiązywaniu nowych kontaktów gospodarczych. Na stronie szczegóły działalności.

http://www.kig.konin.pl/ - 17 Sty 2002

Krakowska Izba Turystyki***

Zrzesza agencje i biura podróży z całej Małopolski. Informacje o władzach stowarzyszenia, jego działalności, lista członków, adresy polskich izb turystycznych.

http://www.kit.krakow.pl/ - 23 Sty 2002

ŁÓDZKA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA***

Witryna Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Na stronach znajdziemy ofertę usług oraz spis kożyści wynikających z członkostwa.

http://www.liph.com.pl/ - 14 Mar 2000