KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > szkoły biznesu (48)

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu*****

Zainteresowani studiowaniem na poznańskiej uczelni znajdą tu informacje o niej oraz poszczególnych wydziałach. Osobny dział poświęcono rekrutacji (są dane statystyczne na bieżący rok akademicki). Dostępna jest wersja angielska.

http://www.ae.poznan.pl/ - 29 Sty 2000

Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu*****

Bardzo przejrzyście opracowano stronę wrocławskiej uczelni. Na stronach znajdziecie informacje o rekrutacji na następny rok akademicki, aktualności, przybliżono funkcjonowanie internetu na uczelni. Nie brakło sekcji poświęconych studentom oraz historii i strukturze uczelni.

http://www.ae.wroc.pl/ - 29 Sty 2000

Serwis Studencki Akademii Ekonomicznej w Poznaniu*****

Serwis Samorządu Studenckiego Akademii Ekonomicznej w Poznaniu - zasady organizacyjne, organy uczelniane, organizacje studenckie działające na AE itp...

http://student.ae.poznan.pl/ - 31 Sie 2000

SGH w Warszawie*****

Strona Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, a na niej info o studiach (również doktoranckich), zasady rekrutacji, podstrony wydziałów i katedr, prasa uczelniana itp.

http://www.sgh.waw.pl/ - 18 Lip 2000

Studia w Warszawie*****

Bardzo dobra strona renomowanej uczelni ekonomicznej. Są tu informacje ogólne, serwis prasowy, szczegółowy informator dla studentów, aktualności z życia SGH.

http://www.sgh.waw.pl - 2 Cze 2014

Wydział Ekonomiczny Politechniki Radomskiej*****

Witryna internetowa Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej. Informacje o wydziale, rekrutacji, dydaktyce, studentach, aktualności.

http://www.we.radom.pl/ - 11 Mar 2002

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu*****

Witryna jednej z najlepszych szkół biznesu w Polsce. Jest tu masa informacji między innymi historia, oferta edukacyjna, sekcje poświęcone studentom, absolwentom, konferencjom, współpracy zagranicznej. Wypunktowano inicjatywy szkoły na rzecz polskiej gospodarki. Dostępna jest angielska wersja językowa.

http://www.wsb-nlu.edu.pl/ - 29 Sty 2000

Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu*****

Na stronach WSKiZ znajdziecie informacje o bieżącej rekrutacji; trybach, kierunkach i specjalnościach studiów oraz uczelniane aktualności.

http://www.wskiz.poznan.pl/ - 18 Paź 2001

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego*****

Na stronie aktualne informacje z życia uczelni, jej historia, wydawnictwa, katedry. Nie brakło wiadomości o programach nauczania, badaniach naukowych.

http://www.wspiz.edu.pl/ - 30 Sie 2004

Akademia Ekonomiczna w Katowicach****

Witrynę AE w Katowicach opracowano w polskiej i angielskiej wersji językowej. Na niej informacje o uczelni i jej jednostkach, wiadomości dla studentów, sekcja poświęcona konferencjom naukowym, prezentacja władz uczelni i inne.

http://www.ae.katowice.pl/ - 29 Sty 2000