KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > szkoły biznesu (50)

Akademia Ekonomiczna w Katowicach****

Witrynę AE w Katowicach opracowano w polskiej i angielskiej wersji językowej. Na niej informacje o uczelni i jej jednostkach, wiadomości dla studentów, sekcja poświęcona konferencjom naukowym, prezentacja władz uczelni i inne.

http://www.ae.katowice.pl/ - 29 Sty 2000

Akademia Ekonomiczna w Krakowie****

Na stronie poznacie historię i strukturę organizacyjną krakowskiej uczelni. Nie zabrakło informacji o rekrutacji, typach studiów, jednostkach uczelni.

http://www.ae.krakow.pl/ - 6 Mar 2001

Automotive Quality Solutions - Szkolenia Kaizen****

Uczymy, w jaki sposób usprawnić wszelkie procedury oraz zmienić podejście do najczęstszych problemów tak, aby klient był zawsze zadowolony. Automotive Quality Solutions organizuje nie tylko szkolenia Kaizen, ale również zawodowe FCA-VW CSR i PPAP.

http://www.automotivequal.pl/ - 24 Maj 2019

B.E.S.T. Plus - pismo akademickie****

B.E.S.T. Plus to dodatek do głównego wydania Niezależnej Gazety Studentów Akademii Ekonomicznej we Wroclawiu B.E.S.T.

http://bestplus.ae.wroc.pl/ - 28 Sie 2000

Biuro Przedsiębiorczości Akademickiej****

Na stronach znajdują się informacje dla przedsiębiorczych szukających środków na rozpoczęcie lub rozwój własnej firmy. Darmowe porady studentów z AE w Krakowie. Bezpłatny Elementarz Młodego Przedsiębiorcy - za free, płacisz tylko koszty przesyłki!!!

http://kni.ae.krakow.pl/~bpa/ - 17 Kwi 2000

BSM - Bielska Szkoła Menedżerów****

Strony podają wiadomości ogólne o szkole (Liceum BSM, Policealne Studium Zawodowe), informują o rekrutacji, podają dane teleadresowe oraz wskazują możliwości jakie uzyskują absolwenci BSM.

http://www.bsm.bielsko.pl/ - 25 Lut 2000

Gdańska Akademia Bankowa****

Gdańska Akademia Bankowa jest instytucją funkcjonującą jako część Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Jej misją jest kształcenie kadr dla systemu bankowego i finansowego. Niniejsze strony zawierają informacje o uczelni, publikacjach oraz szczegółowy opis oferty szkoleniowej.

http://www.gab.com.pl/ - 21 Sty 2000

Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów****

Misją GFKM jest pomaganie przedsiębiorstwom i organizacjom w podnoszeniu skuteczności ich działania poprzez szkolenie, trening menedżerski i doradztwo na światowym poziomie. Na stronach zamieszczono ofertę szkoleń (kursy, MBA, szkolenia), informacje o wydawnictwie, doradztwie, kadrze GFKM i inne.

http://www.gfkm.gda.pl/ - 6 Mar 2000

Internetowy informator o szkołach wyższych****

Strona zawiera informacje na temat wszystkich szkół wyższych w Polsce - maturzyści, wejdźcie koniecznie!

http://www.pomaturze.pl/ - 28 Sie 2000

Katedra Polityki Gospodarczej****

Strona Katedry Polityki Gospodarczej przy Szkole Głównej Handlowej, a na niej m.in. publikacje katedry, konferencje, info o kołach naukowych, dydaktyce, pracownikach...

http://akson.sgh.waw.pl/kpg/ - 27 Lip 2000

Informacje dodatkowe