KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > szkoły biznesu (48)

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej WSTiE****

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej studia politologia turystyka i rekreacja informatyka. Program oparty na europejskich standardach edukacyjnych, a także współczesnych realiach i zasadach funkcjonowania rynku.

http://www.wste.edu.pl/ - 14 Lip 2006

Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Warszawie****

Strona niepublicznej uczelni wyższej z Warszawy. Na niej szczegółowe informacje o typach i kierunkach studiów, rekrutacji, działalności studenckiej (samorząd, gazeta, wyjazdy).

http://www.wszim.edu.pl/ - 29 Sty 2000

Alpha pro sp. z o.o. Centrum Edukacji Biznesu i Administracji***

Firma szkoleniowa Alpha pro zaprasza na swoją stronę. Znajdziesz tu ofertę szkoleń i doradztwa. usług oraz dane kontaktowe.

http://www.alphapro.com.pl/ - 1 Gru 2003

Amite - szkolenia proeuropejskie***

Strona firmy świadczącej usługi szkoleniowo doradcze dotyczące wiedzy o Unii Europejskiej i pozyskiwaniu środków pomocowych z funduszy przedakcesyjnych. Znajdziesz tu szczegóły oferty edukacyjnej i dane kontaktowe.

http://www.amitie-europa.pl/ - 29 Sie 2002

Bielska Szkoła Przemysłowa w Bielsku-Białej***

Strona informacyjna Bielskiej Szkoły Przemysłowej w Bielsku-Białej. Na stronie: kadra nauczycieli, rekrutacja, galeria zdjęć, opis wydziałów, osiągnięcia uczniów.

http://www.bsp.ids.bielsko.pl/ - 8 Mar 2002

Executive MBA***

Program w Wyższej Szkołe Bankowej w Poznaniu. Umożliwia słuchaczom uzyskanie szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania na rynkach międzynarodowych oraz rozwinięcie szeregu umiejętności niezbędnych na stanowiskach kierowniczych. Charakterystka i organizacja studiów Master of Business Administration, program nauczania, wykładowcy i warunki naboru. Strona także w j. ang.

http://www.emba.wsb.pl/ - 8 Lip 2001

Francuski Instytut Zarządzania***

IFG prowadzi studia menedżerskie w języku polskim z marketingu, finansów, zarządzania ludźmi i strategii. Zakończenie studiów uwieńczone jest Dyplomem typu MBA, uznanym w krajach Unii Europejskiej. Strony podają szczegółowy opis oferowanych programów.

http://www.ifg.com.pl/ - 19 Lip 2002

Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości***

Ta niepaństwowa szkoła wyższa stawia sobie za cel kształcenie kadr dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, samorządu i administracji publicznej. Na stronach informacje o uczelni, nauczaniu i rekrutacji.

http://www.gwsp.edu.pl/ - 29 Sty 2000

Instytut Finansów przy Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości***

Historia, skład osobowy, publikacje, informacje o konferencjach i seminariach, lista publikacji. To wszystko znajdziecie na stronie instytutu.

http://www.if.gov.pl/ - 3 Paź 2000

MWSE - Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna***

Strona Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej, a na niej informacje o szkole oraz wiadomości na temat rekrutacji na pierwszy rok studiów.

http://www.mwse.tarnow.pl/ - 5 Gru 2000