KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Organizacje > szkoły biznesu (47)

Wortal przedsiębiorczych***

Serwis dla osób zajmujących się przedsiebiorczością. Platforma ogłoszeniowa. Szerokie spectrum informacyjne na temat uruchamiania i prowadzenia firm. Ponadto artykuły poświęcone nowoczesnym technikom zarządzania,prawu, ekonomii.Interaktywne testy wiedzy on-line. Zapraszamy do korzysztania z naszych usług. Proponujemy konferencje szkoleniowe oraz wydawnictwa z zakresu przedsiębiorczości i samorządności. Najbliższa konferencja poświęcona jest zagadnieniom public relations - "PR 2000, czym jest a czym nie jest" w dniach 11-12 kwietnia 2000 r. w Warszawie. Prosimy również zapoznać się z artykułami naszych ekspertów. Więcej inforamcji na naszej stronie.

http://www.ipis.pl/ - 12 Gru 2002

WSZiB - Witryna Studentów Zarządzania i Bankowości***

Witryna Studentów Zarządzania i Bankowości. Znajdziesz tu porady dotyczące studiowania, ściągi, ogłoszenia, forum dyskusyjne, a także informacje o praktykach i księgę gości.

http://www.wszib.pl/ - 7 Maj 2002

Wyższa Szkoła Finansów i Bankowości w Radomiu***

Witryna wyższej szkoły finansów i bankowości w Radomiu. Na niej informacje o szkole, kierunki, wymogi dotyczące rekrutacji. Bloki tematyczne które obejmuje nauczanie to: bankowość, finanse, ubezpieczenia, zarządzanie i marketing.

http://www.wsfib.edu.pl/ - 13 Paź 2001

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie***

Oprócz informacji o uczelni, pracownikach, kierunkach, publikacjach i rekrutacji jest sporo ciekawych linków.

http://www.wszib.krakow.pl/ - 29 Sty 2000

Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiebiorczości im. Bogdana Jańskiego, Wydział Zamiejscowy w Krakowie***

"Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego, Wydział zamiejscowy w Krakowie prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunku zarządzanie organizacjami w specjalności zarządzanie i marketing. Misją Szkoły jest dobre kształcenie za małe pieniądze. Strony w Krakowie zawierają informacje promocyjne, informacyjne i edukacyjne dla studentów i pracowników WSZiP".

http://krak.janski.edu.pl/ - 18 Kwi 2000

Kompania Książańska, szkolenia biznesowe**

Kompania Książańska jest firmą działającą w malowniczym Zamku Książ. Organzacja imprez biznesowych, integracyjnych, targów, szkoleń itp. Dane kontaktowe.

http://www.zamek-ksiaz.pl/ - 20 Paź 2003

Mamy BIZNES dla Ciebie - Zarabiaj z nami!**

Biznes dla Ciebie to strona z niecodzienną propozycją. Chciałbyś być bogaty? Prowadzić własną firmę? Być swoim szefem? Zapewne tak, wszyscy tego chcemy! Skoro wszyscy, to czemu tak niewiele osób osiąga sukces? My powiemy Ci, dlaczego! Dzieje się tak, bo mało osób wie, jak naprawdę osiąga się sukces - do tego potrzeba odpowiednich narzędzi i dobrego pomysłu. My wiemy jak to zrobić, mamy dobry pomysł a narzędzia masz Ty, my tylko nauczymy Cię z nich korzystać!

http://biznesdlaciebie.com.pl/ - 30 Sty 2012