KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia (4 094)

Kalendarze 2006*****

Drukarnia Marker produkująca kalendarze firmowe.

http://www.kalendarze.info.pl/ - 11 Sie 2005

Kartki świąteczne - zaproszenia ślubne*****

Witamy w serwisie oferującym kartki świąteczne oraz zaproszenia ślubne. U nas samemu zaprojektujesz jak ma wyglądać kartka lub zaproszenie, a my je wykonamy. Gotowe zamówienie otrzymasz poczta lub kurierem do domu lub firmy - bez straty czasu.

http://www.kartkiswiateczne.pl/ - 12 Lut 2007

Nadruki na koszulki*****

Nadruki na ubrania robocze, koszulki, kamizelki odblaskowe: sitodruk, termodruk, sublimacja

http://www.printerpodlaskie.pl/ - 12 Maj 2011

Pieczątki, Pieczątki beztuszowe, firmowe, Stemple, Automaty samotuszujące, Datowniki - WAGRAF*****

Nasz zakład oferuje doskonałe pieczątki i stemple w tym pieczątki beztuszowe i firmowe. Automaty samotuszujące oraz datowniki do twojej firmy! Zapraszamy do zakupów! - WAGRAF Warszawa

http://www.wagraf.pl/ - 21 Lip 2009

Poczta Polska - filatelistyka*****

Strony oficjalnego serwisu Poczty Polskiej poświęcone miłośnikom filatelistyki. Zamieszczono tutaj informacje o Centrum Handlu i Poligrafii, bieżący plan emisji znaczków i kart pocztowych, nieco o historii, katalog polskich znaczków (wg. chronologii i tematów) oraz ofertę handlową.

http://www.poczta-polska.pl/znaczki/znaczki.htm - 21 Sty 2000

Poligrafia Fotografia Strony www*****

Oferujemy usługi w zakresie projektowania i drukowania materiałów poligraficznych, w szczególności ulotek, folderów, katalogów, broszur, wizytówek, teczek ofertowych, wydruków wielkoformatowych. Posiadamy własne studio graficzne i fotograficzne.

http://www.ks-reklama.com.pl/ - 13 Paź 2008

Poligrafika*****

Pismo skierowane do przedstawicieli branży poligraficznej. W wydaniu internetowym najnowsze doniesienia, artykuły, giełda maszyn, ogłoszenia drobne (kupno, sprzedaż, praca), lista dyskusyjna, wydania archiwalne, linki do stron poligraficznych.

http://www.poligrafika.pl/ - 12 Paź 2000

Prezentacje Multimedialne*****

Prezentacje multimedialne, czyli wszystko, co musisz wiedzieć na temat prezentacji multimedialnych. Dowiedz się, co zrobić, aby Twoje materiały firmowe były profesjonalne i dobrane adekwatnie do potrzeb. Jeśli chcesz stworzyć prezentację multimedialną, tutaj znajdziesz informacje jak sprawić aby wizerunek firmy był spójny. Zadbaj o swoje corporate identity.

http://www.prezentacjemultimedialne.net/ - 22 Lip 2010

Producent materialow BTL i wspomagajacych sprzedaż*****

Jesteśmy producentem materiałów BTL i wspomagających sprzedaż. - podkładki na ladę / maty - segregatory - mailingi - materiały poligraficzne wspomagające sprzedaż - standy - materiały z tworzyw

http://www.accurate.pl/ - 28 Maj 2007

PRYZMAT - Studio Pre-press i Pre-media*****

Bogata oferta studia Pryzmat obejmuje zarówno pre-press jak i pre-media, a więc wszystkie działania związane z przygotowaniem materiałów do druku i wykorzystania w mediach elektronicznych.

http://www.studio.pryzmat.com.pl/ - 13 Sie 2004