KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia (4 094)

RAMZES studio grafiki komputerowej*****

Witryna studia grafiki komputerowej. Są tutaj informacje na temat działalności firmy: grafika 2D i 3D, reklama, animacje komputerowe, poligrafia, www - projektowanie i serwis.

http://www.ramzes.szczecin.pl/ - 5 Kwi 2000

Stoiska targowe, upominki, gadżety reklamowe w Poznaniu*****

Drukarnia internetowa E-Poligrafia w Poznaniu - projekty graficzne i reklama zewnętrzna. W ofercie gadżety reklamowe, upominki reklamowe, identyfikacja wizualna, stoiska targowe, wizualizacje 3D, materiały promocyjne i konferencyjne. Gadżety reklamowe w Poznaniu.

http://www.epoligrafia.com/ - 9 Wrz 2010

Stowarzyszenie Polskich Fleksografów*****

Stowarzyszenie Polskich Fleksografów jest otwartą organizacją reprezentująca interesy podmiotów gospodarczych zajmujących się produkcją i usługami poligraficznymi.

http://www.flexo.pl/ - 3 Sty 2001

Studio projektowo wydawnicze*****

Marcin Tulczyński, grafika reklamowa użytkowa, reklama zewnętrzna, tożsamość graficzna identyfikacja firm, studio projektowe.

http://www.gropius.com.pl/ - 1 Paź 2003

Tapety*****

Tapety na pulpit. W katagoriach: bajki, dziewczyny, film, gry, kolej, military, przestrzenne, samochody, sport, widoki, zwierzęta, sex. Tapety na sms.

http://www.tapety.bajery.pl/ - 4 Mar 2003

USE - Materiały i urządzenia poligraficzne. Dystrybutor AGFA*****

Materiały i urządzenia dla poligrafii - od farb i płyt offsetowych po kompletne systemy CTP firmy AGFA. Dealer Apple kompleksowa obsługa studiów graficznych, wydawnictw i gazet, agencji reklamowych, firm poligraficznych, przygotowalni prepress.

http://www.use.olsztyn.pl/ - 30 Paź 2006

UTAX Centrum Kopiarek*****

Polski dystrybutor cyfrowych systemów kopiujących niemieckiej firmy UTAX GmbH. Sprzedaż kopiarek oraz materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych.

http://utaxcentrum.pl/ - 13 Lut 2004

WIZYTÓWKI NOWY SĄCZ*****

Produkcja wizytówek z papieru, drewna i laminatu.

http://www.wizytowkinowysacz.pl/ - 11 Maj 2010

Wydruki wielkoformatowe*****

Www.freshprint.pl specjalizuje się w wielkoformatowym druku cyfrowym,który charakteryzuje się dużą trwałością i ma zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

http://www.freshprint.pl/ - 28 Lip 2009

Wytwórnia Wirtualnych Wrażeń*****

Witryna internetowa Agencji Reklamowej Oferta (full-service: projekty i wykonawstwo, studio graficzne, web designing, public relations, poligrafia etc.), wizja firmy, kadra.

http://www.w-w-w.pl/ - 17 Lut 2004