KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia (4 047)

Canpet Polska Sp. z o.o.***

Strona firmowa Canpet Polska, w jej ofercie nadruki firmowe i okolicznościowe na puszkach z napojami. Masz ochotę na orzeźwiającą reklamę? Skorzystaj z usług firmy Canpet Polska.

http://www.canpet.pl/ - 12 Paź 2001

Centrum Plus***

Centrum Plus - wydruki kolorowe do 1500 mm, skanowanie kolor i czarno - białe do A-0, laminowanie do szerokości 1500 mm, druk cyfrowy i czarno-biały.

http://www.centrumplus.pl/ - 30 Cze 2004

Centrum Promocji, Reklamy i Druku: KONTUR Studio***

W ofercie: druk ploterowy, cyfrowy, offsetowy, nadruki na gadżetach i upominkach, usługi studia DTP i fotografii cyfrowej, systemy wystawiennicze, reklama zewnętrzna

http://www.kontur.com.pl/ - 4 Kwi 2005

Chemigraficzne matryce magnezowe***

Chemigrafia to technologia wykonywania matryc za pomocą trawienia fotochemicznego. Centrum Poligraficzne w Małopolsce - firma Delta-Graphix, wykonuje matryce magnezowe i mosiężne. Serwis 24 h. Znajdziesz tu również nowości w dziedzinie hotprintu m.in. - różne gatunki folii do tłoczeń na gorąco, matryce sktrukturalne i grawerowane.

http://www.chemigraf.cvx.pl/ - 6 Mar 2003

Chroma***

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, o ofercie oraz porady dla Klientów i dane teleadresowe.

http://www.chroma.com.pl/ - 8 Lut 2002

Copy Student: Oprawa prac dyplomowych, wydruki, ksero***

Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: miękka i twarda oprawa prac dyplomowych, formatowanie prac, wydruki na papierze i folii, usługi kserograficzne (czarno-białe i na folii), bindowanie i termobindowanie, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych.

http://www.copystudent.pl/ - 25 Mar 2009

Covert - gry promocyjne***

Strona firmy zajmującej się przygotowywaniem i organizowaniem różnego rodzaju loterii promocyjnych: zdrapek, dziurek, bingo, zakreślanek. Na stronie pełna oferta i cennik.

http://www.covert.com.pl/ - 12 Lip 2001

Creo - drukarnia Winkowski Sp. z o.o.***

Na stronie zamieszczona zalecenia dotyczące przygotowania plików do druku. Są tu działy: technolodzy, prepress, studiu, wiadomości ogólne, grafika strony, proofy, separacja, sterowniki, introligatornia...

http://zalecenia.w.interia.pl/ - 1 Paź 2003

Cukry - studio fotograficzne do wynajęcia***

To właśnie u nas powstają najlepsze sesje zdjęciowe i ciekawe projekty graficzne. Oferujemy przestronne sale do wynajęcia, dzięki czemu przeprowadzisz konferencję, imprezę firmową, warsztaty i akcje artystyczne. Przestrzeń o wysokości 4,5 metra, oświetlona światłem dziennym lub sztucznym pozwala realizować w Cukrach dowolne pomysły. Mamy szybkie łącze wi-fi do dyspozycji gości. Serwujemy też świetną kawę. Zapraszamy!

http://www.cukry.com.pl/ - 18 Gru 2017

CzArt***

Witryna agencji reklamowej, spora galeria prac, kontakty oraz spis firm, dla których wykonano usługi.

http://www.czart.com.pl/ - 2 Sty 2002