KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia (4 094)

Cartridgecentre - napełnianie tuszy gdańsk****

Sprzedajemy tusze, tonery oraz napełniamy zużyte tusze. Świadczymy też usługi serwisu drukarek na terenie Gdańska. Jeśli szukasz profesjonalistów i za przystępną cenę tonerów, cartrige - to zapraszamy

http://www.cartridgecentre.pl/ - 5 Gru 2015

Chemigraficzne matryce magnezowe****

Chemigrafia to technologia wykonywania matryc za pomocą trawienia fotochemicznego. Centrum Poligraficzne w Małopolsce - firma Delta-Graphix, wykonuje matryce magnezowe i mosiężne. Serwis 24 h. Znajdziesz tu również nowości w dziedzinie hotprintu m.in. - różne gatunki folii do tłoczeń na gorąco, matryce sktrukturalne i grawerowane.

http://www.chemigrafia.pl/ - 19 Mar 2003

Chemtex Sp. z o.o. - farby drukarskie, klej do kartonu i papieru****

Firma Chemtex, to ceniony na rynku producent, oferujący wysokiej jakości farby drukarskie, klej do papieru oraz kartonu.

http://www.chemtex.pl/ - 2 Gru 2015

Coloria - druk cyfrowy ulotek, wizytówek****

Firma Coloria świadczy kompleksowe usługi poligraficzne na terenie Warszawy. W ofercie drukarni znaleźć można ulotki, wizytówki, naklejki, plakaty, zaproszenia, broszury, kalendarze oraz albumy wykonane dzięki technice druku cyfrowego.

http://www.coloria.pl/ - 14 Sty 2015

Comers - drukarnia cyfrowa w Warszawie****

Nasza drukarnia cyfrowa to miejsce, gdzie wykonywane jest przygotowywanie materiałów reklamowych i nie tylko, miedzy innymi w technice solwentowej. W Comers znajdziecie możliwość wykonywania dla Was plakatów czy banerów do prowadzonych kampanii promocyjnych.

http://www.comers-drukarnia.pl/ - 27 Paź 2017

Copio - wydruki oraz skanowanie wielkoformatowe****

Drukarnia Copio zlokalizowana nieopodal Warszawy zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Naszą specjalnością jest wykonywanie ekspresowych wydruków cyfrowych oraz kopiowanie wielkoformatowe. Zajmujemy się również przygotowywaniem pieczątek na zamówienie, skanowaniem, laminowaniem, foliowaniem.

http://www.copio.pl/ - 30 Lis 2016

C-Project - projektowanie katalogów****

Agencja reklamowa specjalizująca się w graficznym projektowaniem katalogów, ulotek, plakatów i logo. W ofercie również tani druk.

http://www.c-project.pl/ - 5 Lis 2014

Ct-toner - zamienniki do drukarki****

Nasza firma zajmuje się produkcją i dystrybucją tonerów do drukarek, tuszów i innych materiałów eksploatacyjnych. Zamienniki do drukarki to nasza specjalność.

http://ct-toner.pl/ - 26 Mar 2013

Datexa****

Agencja reklamowa - studio graficzne - druk cyfrowy - sito wielkoformatowe - reklama zewnętrzna. Na stronie oferta, nowości oraz realizacje.

http://www.datexa.com/ - 19 Gru 2002

DBF Akapit Studio, tworzenie publikacji drukowanych i elektronicznych, tłumaczenie tekstów****

Oferujemy Państwu usługi związane z wydawaniem publikacji drukowanych jak i elektronicznych: skład i łamanie tekstów (DTP), grafikę komputerową dla czasopism, ulotek, folderów, reklam prasowych i internetowych, tworzenie stron www, tłumaczenie tekstów.

http://www.akapitstudio.pl/ - 28 Mar 2007