KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > akcesoria do poligrafii (132)

Matryce do tłoczeń, klisze chemigraficzne***

Klisze, stemple, matryce do hotprintu i typografii z cynku, magnezu i mosiądzu trawione chemicznie i grawerowane. Oferta folii do tłoczeń na gorąco, wykrojników do sztancowania. Naświetlanie pełnoformatowe na B1.

http://www.matryca.pl/ - 3 Gru 2003

MAZ***

Na stronie znajdziesz prezentację producenta ręcznych i elektrycznych zszywaczy do papieru, tkanin i drewna zamieszcza opis i fotografie produktów.

http://ww.maz.add.net.pl/ - 9 Kwi 2002

Michael Hubner Polska***

Na stronie prezentacja sprzedawcy farb i lakierów, przeznaczonych do druku. Ponadto prezentacja pracowników, dane teleadresowe dealerów na terenie kraju i charakterystyka produktów.

http://www.mhp.com.pl/ - 26 Mar 2002

NGR Etykiety***

Firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju etykiet samoprzylepnych o charakterze reklamowo-informacyjnym, produkcją plomb gwarancyjnych i tabliczek znamionowych umieszczanych na urządzeniach np. AGD. Oferujemy różnego typu materiały - folie samoprzylepne, stosownie do zapotrzebowania, np. specjalne folie do wyrobu plomb gwarancyjnych.

http://www.ngr-etykiety.pl/ - 23 Sie 2004

NOMAR.***

Strona firmy prowadzącej działalność o profilu reklamowym. Znajdziesz tu historię firmy, szczegóły jej oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.nomar.com.pl/ - 6 Sty 2003

Nowator***

Hurtownia Papiernicza - Nowator. Artykuły biurowe i szkolne, drukarnia, bindowanie.

http://www.nowator.pl/ - 1 Lut 2001

Omega Kserokopiarki Sprzedaż Serwis Materiały Eksploatacyjne***

Omega Kseroserwis. Autoryzowany przedstawiciel marki Develop.Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych tej marki. Działamy na terenie Górnego Śląska i okolic.Oferujemy oryginalne materiały eksploatacyje oraz wysoce przeszkolony serwis.

http://www.omega-kseroserwis.pl/ - 21 Sty 2008

Pakmar***

Na stronie prezentacja firmy specjalizującej się w eksporcie, imporcie oraz sprzedaży: papieru, szerokiego asortymentu folii opakowaniowych, klejów i farb. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.pakmar.com.pl/ - 26 Mar 2002

PC Print***

Na stronie znajdziesz ofertę firmy produkującej folie do tłoczenia oraz hologramy i nadruki rozmaitych typów i przeznaczenia. Znajdziesz tu informacje o technologii i prezentację oferty.

http://www.pcprint.pl/ - 26 Mar 2002

Polipress Spółka z o.o.***

Witryna firmy będącej importerem maszyn drukarskich i akcesoriów. Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oferuje modernizacje maszyn, doradztwo techniczne, wyceny maszyn oraz pośrednictwo w sprzedaży i zakupie maszyn i urządzeń drukarskich.

http://www.polipress.com.pl/ - 29 Mar 2000