KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > akcesoria do poligrafii (133)

Atrium - plotery wielkoformatowe, plotery tnące****

Firma Atrium oferuje duży wybór ploterów tnących, drukujących i frezujących, jak również komputery, urządzenia peryferyjne i oprogramowanie. W oferujcie również oprogramowanie niezbędne do pracy z ploterami i skanerami oraz wszelkie potrzebne media do druku (papiery, kalki itp.), atramenty i inne materiały eksploatacyjne. Na stronie znajduje się oferta firmy (zdjęcia, opisy, czasem ceny). Poza tym można tu znaleźć promocje, nowości i zapowiedzi produktów.

http://www.atrium.com.pl/ - 22 Lis 2004

Chemtex Sp. z o.o. - farby drukarskie, klej do kartonu i papieru****

Firma Chemtex, to ceniony na rynku producent, oferujący wysokiej jakości farby drukarskie, klej do papieru oraz kartonu.

http://www.chemtex.pl/ - 2 Gru 2015

Chors.pl - producent nowoczesnego oświetlenia****

Producent opraw nowoczesnego oświetlenia z aluminium, stali nierdzewnej.

http://chors.pl/ - 29 Wrz 2004

DERYA s.c. - maszyny drukarskie i materiały poligraficzne.****

DERYA s.c. - maszyny drukarskie i materiały poligraficzne. Firma jest dystrybutorem firm Horizon, Stielow, Fuji, Shinohara, Hohner. W ciągłej sprzedaży posiada maszyny drukarskie, falcerki, krajarki, oklejarki, wieże zbierające i wiele innych.

http://www.derya.com.pl/ - 12 Kwi 2001

Die Vision Polska Sp.z.o.o****

Die Vision Polska Sp.z.o.o oferuje wykrojniki płaskie, rotacyjne dla przemysłu opakowaniowego

http://www.dievision.pl/ - 3 Gru 2003

Druk cyfrowy, drukarnia cyfrowa, druk natychmiastowy z pliku, jakość offsetu. Grafpol Warszawa****

Druk cyfrowy Grafpol, drukarnia cyfrowa, pilny i profesjonalny druk z pliku, jakość porównywalna z offsetem,studio DTP i introligatornia, technologia Xerox DocuColor w Warszawie.

http://drukcyfrowy.grafpol.pl/ - 19 Kwi 2004

Dystrybucja materiałów eksploatacyjnych dla drukarni.****

Firma Vademecum Bis zajmuje się sprzedażą materiałów i rozwiązań dla poligrafii. Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem farb, chemii, płyt, obciągów gumowych, lakierów oraz systemów Pantone. Partnerami naszymi są: Agfa, Sun chemical, Varn i Day International.

http://www.vademecumbis.com/ - 26 Sie 2005

Epcot Polska****

Sprzedaż wielkoformatowych urządzeń, plotery: Roland, Xerox, Seiko, Epson, Mutoh, skanery: Contex, Xerox, plotery, kopiarki A0.

http://www.epcot.pl/ - 1 Lip 2004

Fabryka Maszyn Introligatorskich - INTROMA Sp. z o.o.****

Fabryka Maszyn Introligatorskich "INTROMA" powstała w 1953 roku i początkowo zajmowała się remontami importowanych maszyn introligatorskich. We wczesnych latach sześćdziesiątych podjęto produkcję pierwszego modelu zszywarki ZD-1-64. Maszyny te bardzo szybko zdobyły uznanie u klientów.

http://introma.com.pl/ - 30 Paź 2013

Filament do druku 3D - Fillin****

Producent filamentu PLA i ABS do druk 3D. W ofercie można znaleźć filamenty o średnicy 1,75mm i 3,00mm w szerokiej gamie kolorów. Filament PLA marki Fillin produkowany jest z czystego polimeru, do którego produkcji firma nie stosuje surowców pochodzenia chińskiego. Oferowane produkty są kompatybilne z większością wiodących na rynku drukarek 3D.

http://www.3d-filament.com.pl/ - 12 Maj 2016

Informacje dodatkowe