KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > akcesoria do poligrafii (132)

Fotografia Przyrodnicza - Mariusz Pomaski****

Witryna poświęcona fotografii przyrodniczej. Zamieszczono w niej rozbudowaną galerię fotografii o trmatyce przyrodniczej w szczególności zdjęcia ptaków, zdjęcia ssaków, fotografie krajobrazowe itp. Oferta sprzedaży bardzo wysokiej jakości fotografii o tematyce przyrodnicze.

http://pomaski.pl/ - 18 Kwi 2012

Idaga****

Firma jest oficjalnym importerem urządzeń biurowych japońskiej firmy BROTHER. Oferowana jest pełna gama najnowszych urządzeń wraz z materiałami eksploatacyjnymi. Firma IDAGA oferuje także specjalistyczne drukarki firmy BRADY m.in. do oznakowań kabli, a także przemysłowe drukarki etykiet firm ELTRON i ZEBRA.

http://www.idaga.com.pl/ - 27 Mar 2000

Inkjet24.pl - drukarki i plotery****

Proponujemy takie urządzenia, jak wysokowydajne drukarki i plotery. Sklep internetowy Inkjet24.pl oferuje między innymi rozwiązania UV oraz DTG.

http://inkjet24.pl/ - 30 Cze 2017

KOPIUJ.PL - profesjonalny serwis małej poligrafii****

KOPIUJ.PL - wortal branży poligraficznej. Zawiera między innymi: bazę danych punktów usługowych z całej Polski, porady tematyczne, giełdę urządzeń używanych, aktualne wiadomości branżowe.

http://www.kopiuj.pl/ - 12 Sie 2001

Kseromechanika - serwis drukarek i kserokopiarek w Lublinie****

Serwis sprzętu Kseromechanika spod Lublina oferuje profesjonalną naprawę drukarek i kserokopiarek. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo również tusze i tonery.

http://www.kseromechanika.pl/ - 19 Wrz 2016

Marcad - tonery, serwis drukarek, kopiarki****

Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem drukarek i kserokopiarek Konica Minolta. W ofercie również tonery i akcesoria do kopiarek. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu.

http://www.marcad.pl/ - 21 Lis 2014

MAROKA S.C. MARIUSZ I ROBERT WIERZCHUCCY WARSZAWA naświetlanie sit****

Maroka to doceniana przez wielu klientów firma specjalizująca się w usługach dla branży sitodrukowej. Działa na terenie Warszawy oraz okolic. Oferuje uczestnictwo w szkoleniach dotyczących teoretycznych i praktycznych podstaw sitodruku, w tym przygotowywania sita do druku i samego przebiegu drukowania. Firma wykonuje trwałe i estetyczne nadruki na kalendarze, długopisy, torby reklamowe oraz inne drobne elementy. W sprzedaży są emulsje kopiowe oraz różnego rodzaju środki czyszczące do szablonów sitodrukowych. Każdy nabywca, który potrzebuje artykułów do sitodruku, znajdzie duży asortyment oraz przystępne ceny produktów. Po więcej informacji zapraszamy na witrynę internetową.

http://maroka.pl/ - 17 Sty 2014

Mata do cięcia - duledo.pl****

Nasza firma to importer i dystrybutor artykułów do systemów CAD-CAM, a więc głównie papieru i folii HDPE. Ponadto oferujemy włókniny, filce, kieszeniówki, taśmy termoklejące, ostrza do noży krojczych, nożyczki, pisaki i tusze do ploterów, części zamienne do ploterów i katerów. Nasza pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. W celu nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. Jesteśmy do państwa dyspozycji.

http://duledo.pl/ - 30 Maj 2017

Matryce silikonowe do tłoczeń na gorąco. Hot stamping na opakowaniach.****

Matryce silikonowe, płyty silikonowe, złocenia, hot stamping, zdobienie opakowań kosmetycznych.

http://www.gawel.com.pl/ - 11 Gru 2008

Moje Tonery****

Proponujemy oryginalne tonery i tusze, a także zamienniki do nich. W ofercie uwzględniliśmy również komponenty do regeneracji oraz taśmy.

http://www.mojetonery.pl/ - 4 Kwi 2017