KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > akcesoria do poligrafii (133)

Moje Tonery****

Proponujemy oryginalne tonery i tusze, a także zamienniki do nich. W ofercie uwzględniliśmy również komponenty do regeneracji oraz taśmy.

http://www.mojetonery.pl/ - 4 Kwi 2017

Opus - biuro i poligrafia****

Firma Opus oferuje na swojej stronie m.in. bindownice, laminatory, gilotyny, niszczarki, papeterie, folie oraz usługi poligraficzne. Szczegóły znajdziecie na stronie. Są też nowości oraz formularz zamówienia.

http://www.opus.com.pl/ - 28 Mar 2000

Papier barytowy - Draxic****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie Państwo szeroki wybór urządzeń elektronicznych oraz akcesoriów dla firm z branży fotografii oraz poligrafii. Sprzedajemy m.in. papier fotograficzny, tablety graficzne, skanery, monitory oraz akcesoria marek Sefa, Permajet i innych.

http://draxic.pl/ - 29 Paź 2018

PHOENIX XTRA PRINT - SPRZĘT DRUKARSKI****

Jakość, profesjonalizm oraz kompleksowa obsługa klienta to zadanie dla firmy Phoenix Xtra Print Polska. Druk offsetowy to najpopularniejsza metoda stosowana w drukarniach, zatem nasza firma od kilkunastu już lat, idąc z duchem czasu, zajmuje się wytwórczością nowoczesnych, efektywnych i niesamowicie precyzyjnych obciągów offsetowych różnego rodzaju, obciągów samoprzylepnych, folii do kałamarzy, gąbek poligraficznych i innych akcesoriów. Gwarantujemy doświadczony serwis oraz pomoc techniczną, najwyższej jakości produkty i atrakcyjne ceny.

http://www.pxp.com.pl/ - 17 Lip 2012

POL-SERWIS- maszyny poligraficzne****

Pol-serwis- sprzedaż i serwis maszyn poligraficznych. Na stronie oferta (krajarki, falcerki, linie zbierająco - szyjące, trójnoże, niciarki, zbieraczki, zszywarki, maszyny drukujące, oklejarki i inne. Jest także oferta usług serwisowych.

http://www.polserwis.com.pl/ - 11 Mar 2002

Portal. Gdańsk****

Firma zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm, urzędów, banków oraz innych jednostek gospodarczych, którym zabezpiecza pełne zaopatrzenie potrzebne do funkcjonowania nowoczesnego biura i utrzymania czystości w miejscu pracy. Obok bogatego wyboru artykułów biurowych, urządzeń małej poligrafii, środków do trzymania czystości Portal oferuje możliwość składania zamówień: telefonicznie, pocztą elektroniczną e-mail, a wkrótce również poprzez sklep internetowy.

http://www.portalgd.pl/ - 9 Gru 2005

Profis - Papier, taśmy i tonery do drukarek****

W ofercie sklepu internetowego Profis można znaleźć papier, taśmy i tonery do drukarek. Ponadto, sprzedajemy również etykiety samoprzylepne.

http://rolkifiskalne.com.pl/ - 16 Gru 2016

Rawo - producent tabliczek znamionowych - grawerowanie maszynowe****

Rawo - producent tabliczek znamionowych w metalu, miedzi, mosiądzu, stali nierdzewnej, brązie. Udzielamy 20 lat gwarancji. Tabliczki znamionowe kwasoodporne, oznaczenia wug, pulpity, szyldy, miary, skale, dyplomy, certyfikaty.

http://www.rawosc.com.pl/ - 5 Gru 2006

Scorpio - Materiały i Urządzenia Poligraficzne****

Firma jest dystrybutorem materiałów i urządzeń poligraficznych. Na stronie znajdziecie ofertę Drukarni Offsetowych, Drukarni Fleksograficznych i typograficznych, Introligatorni, Tampodruku.

http://www.scorpio.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Selen - worki big bag używane oraz nowe****

Firma zajmuje się sprzedażą specjalnych opakowań do transportu. W ofercie posiada worki kontenerowe big bag, zarówno nowe, jak i używane. Oprócz tego proponuje również kartony i folie.

http://www.bigbagworki.pl/ - 27 Paź 2017

Informacje dodatkowe