KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > akcesoria do poligrafii (132)

S-Print - Tusze i tonery do drukarek min. cf280x, q7553x, tn2010****

Sklep z tuszami i tonerami Brother tn2010 i tn2320, a także HP cf280x, ce285a, cf380x, cf381a, cf382a, cf383a, cc530a, q2612a oraz q7553x. Dostępne są ponadto zamienniki do drukarek Samsung mlt-d111s.

http://www.kuptoner.pl/ - 4 Kwi 2015

SprzedajToner.pl****

Warszawska firma specjalizująca się w skupie tonerów - pełnych, jak i pustych. SprzedajToner.pl proponuje atrakcyjne stawki cenowe.

http://www.sprzedajtoner.pl/ - 25 Sty 2018

STUDIO POLIGRAFICZNE Waldemar Błaszczyk - maszyny introligatorskie****

W ofercie firmy znaleźć można maszyny introligatorskie i poligraficzne oraz części zamienne do nich.

http://www.studio-blaszczyk.pl/ - 25 Sty 2014

Tusze do sublimacji, farby do sitodruku, chemia do sitodruku SITOVA GmbH- materiały do rotograwiury****

Firma Sitova oferuje tusze do sublimacji-tusze do cyfrowej sublimacji pośredniej oraz tusze do cyfrowej sublimacji bezpośredniej, tusze wysokiej jakości. Na stronie internetowej poleca farby do sitodruku, chemia do sitodruku, materiały do rotograwiury.

http://www.sitova.de/ - 29 Kwi 2010

Tworzywa sztuczne konstrukcyjne WINIDUR-tworzywa sztuczne, sprzęt poligraficzny, sprzęt medyczny.****

Tworzywa sztuczne konstrukcyjne WINIDUR Jan i Maciej Majewicz s.c. Oferujemy tworzywa sztuczne, śruby z tworzyw sztucznych. Ponadto sprzęt poligraficzny, sprzęt medyczny. Polecamy wywoływarki do płyt offsetowych, wywoływarki do zdjęć rentgenowskich, suszarki do płyt offsetowych, kuwety, myjki do wałków, myjki do sit.

http://www.winidur.com.pl/ - 8 Wrz 2006

USPrint - bobiniarki i inne maszyny drukarskie****

Przedstawiamy działalność firmy USPrint, obecnej na rynku od 1991 roku. Od lat dostarczamy naszym odbiorcom najwyższej jakości maszyny fleksograficzne, drukarki, przewijarki etykiet, bobiniarki i inne urządzenia dla poligrafii. Szczegóły u naszych handlowców. Zapraszamy!

http://www.usprint.pl/ - 11 Paź 2016

VICOP Usługi Kserograficzne oprawa prac dyplomowych****

Vicop to nie jest zwykły punkt ksero. To przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem oferujące nadzwyczaj całościowy zakres usług. Przedsiębiorstwo proponuje między innymi wydruki kolorowe i czarno-białe, skanowanie i kopiowanie dokumentów, nadruki na porcelanie i ubraniach bawełnianych, a także projektowanie i wytwarzanie pieczątek, wizytówek oraz zaproszeń. Vicop zatrudnia wyłącznie kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają klientom przedsiębiorstwa sprawną obsługę oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Wszystkich zainteresowanych poznaniem szczegółowej oferty serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej

http://www.vicop.pl/ - 5 Gru 2013

Xero Service****

Witryna firmy oferującej laserowe i analogowe kopiarki, drukarki, faksy i powielacze (także serwis). Na stronach opisano najnowsze technologie.

http://www.xeroservice.com.pl/ - 14 Kwi 2000

Yakudo - wagi sklepowe, platformowe, magazynowe****

W ofercie sklepu znaleźć można etykieciarki i maszyny do pakowania, a także detektory metali oraz wagi sklepowe i inne urządzenia pomiarowe.

http://www.yakudo.eu/ - 6 Gru 2013

ZPHU "Guma"****

Producent najwyzszej jakosci wałków poligraficznych przedstawia na stronie ofertę, jesy tu też cennik i wiele innych informacji.

http://guma.com.pl/ - 19 Lis 2001