KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > akcesoria do poligrafii (132)

CEZEX Sp. z o.o. - Dystrybutor papierów dla poligrafii i biur***

Strona zawiera informacje o firmie, Katalog produktów ON-LINE, przydatne narzędzia i elektroniczny serwis dla Klientów.

http://www.cezex.pl/ - 27 Wrz 2000

Chemigraf - matryce poligraficzne***

Firma oferuje "Matryce Chemigraficzne" magnezowe o wysokiej trwałości i twardości w stosunku do polimeru. Zastosowanie w/w matryc jest bardzo szerokie: ozdobne introligatorstwo artystyczne, nadruki na okładkach książek i broszur, oprawy prac dyplomowych, magisterskich etc. i wiele innych. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofertę, cennik, formularz zamówień, informacje o produktach.

http://www.chemigraf.pl/ - 11 Gru 2002

Copy - land***

Strona firmy zajmującej się dostarczaniem na rynek kopiarek, drukarko-kopiarek, faksów wyposażonych w mikroprocesorowe systemy kontroli jakości. kopii.

http://www.copy-land.rzeszow.pl/ - 10 Lip 2000

Dekografix - fotoceramika, druku cyfrowy kalki do ceramiki, szkła, emalii, toner ceramiczny.***

Technologia druku cyfrowego przy użyciu kolorowych drukarek laserowych. Zastosowane tonery ceramiczne pozwalają drukować kalki i przenieść fotografię do ceramiki, szkła, emaliowanych wyrobów stalowych i utrwalanie przez wypał. Specjalne ceramiczne profile ICC i system zarządzania kolorem CMS pozwalają oglądać wyniki pracy na monitorze komputera w kolorach, jakie będą po wypaleniu.

http://www.dekografix.pl/ - 6 Kwi 2007

Direct Marketing w praktyce***

Unikalny serwis poświęcony marketingowi bezpośredniemu. Direct mail od kuchni, marketing baz danych, internet i nowe technologie, jak pozyskać lojalność, telemerketing, teleshoping. W bibliotece porady światowych ekspertów, krótka historia marketingu bezpośredniego.

http://www.directmarketing.com.pl/ - 11 Sie 2002

Druk wielkoformatowy, druk solwentowy, wydruki wielkoformatowe***

NeoPrint - oferuje druk wielkoformatowy. Wydruki wielkoformatowe, druk solwentowy. Ekspresowe wydruki, serdecznie zapraszamy Neo Print

http://www.neo-print.pl/ - 9 Lut 2007

Druk z roli na role sitodrukiem farbami UV***

Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofercie, wycenie.

http://www.stokowski.pl/ - 4 Cze 2003

Drukarnia Wielkoformatowa EUROTRADE***

Eurotrade - bezpośredni wykonawca druków wielkoformatowych na profesjonalnych maszynach Idanit Novo i Grandjet V5. Folia, papier, backlight.

http://www.eurotrade.pl/ - 16 Paź 2000

Drukservice.pl - Zaopatrzenie Firm Drukarskich w Materiały i Maszyny Poligraficzne***

DRUKSERVICE.pl to internetowy sklep dla firm poligraficznych. Znajdziesz tam ponad 3700 pozycji asortymentowych przydatnych w codziennej pracy każdego drukarza. Zapraszamy do rejestracji Twojej firmy!

http://www.drukservice.pl/ - 24 Lip 2008

Euro-Paper. Lubicz***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy zajmującą się sprzedażą pergaminów tłuszczoszczelnych i papierów powlekanych oraz artykułów biurowych. Poza ofertą strona zamieszcza dane teleadresowe firmy.

http://www.euro-paper.torun.com.pl/ - 25 Sty 2006