KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > akcesoria do poligrafii (132)

Jankowiak***

Na stronie znjdziesz prezentację producenta rolek do kas fiskalnych, faksów oraz kalkulatorów. Oferuje również taśmy do metkownic wszystkich typów, etykiety samoprzylepne do wag, wykonane z papieru termicznego.

http://www.jankowiak.com.pl/ - 12 Gru 2002

JUNIOR GRAF - materiały i urzadzenia poligraficzne***

Junior Graf s.c. jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym na rynku poligraficznym od 1992r. W swojej ofercie firma posiada wszystko co potrzebne jest w poligrafii, oprócz tego świadczy ona usługi w zakresie mieszania farb. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na jej stronie.

http://www.junior-graf.com.pl/ - 16 Mar 2000

Kakado S C***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy zajmującej sie dystrybucję maszyn, urządzen i materiałów poligraficznych. Prezentacja oferty firmy wraz z cennikiem.

http://www.kakado.pl/ - 26 Mar 2002

KENT Polska dystrybutor tamponiarek i materiałów do tampondruku***

Firma KENT POLSKA - dawniej PAD PRINTER zajmuje się sprzedażą maszyn do druku tamponowego, farb do tampondruku firmy Marabu, materiałów eksploatacyjnych dla poligrafii: naświetlarek, tamponów, rakli, filmów rastrowych, matryc fotopolimerowych, serwisem i szkoleniami.

http://www.kent-polska.pl/ - 13 Maj 2004

Ksero Partner - sprzedaż drukarek i ksero***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy oferującej kserokopiarki cyfrowe (używane oraz nowe), a także szeroki asortyment analogowych urządzeń ksero, takich firm jak: Nashuatec, Canon, Ricoh. Ponadto sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Usługi obejmują sprzedaż, leasing, serwisowanie.

http://ksero-partner.com.pl/ - 1 Cze 2018

Kserotechnika - Zakład Remontów Kserokopiarek***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy z Lublina która oferuje sprzedaż nowych urządzeń biurowych kserokopiarek Sharp, używanych: Canon, Sharp, Konica, materiały eksploatacyjne - hurt i detal. Ponadto remonty warsztatowe kserokopiarek, kompleksowe naprawy i konserwacje, doradztwo techniczne, wyceny i ekspertyzy, dzierżawa i wynajem kserokopiarek, regeneracje i reprodukcje, cartridge do kserokopiarek i drukarek laserowych.

http://www.kserotechnika.com.pl/ - 8 Kwi 2002

KTS Lublin***

Serwis należy do lubelskiej firmy KTS zajmującej się sprzedażą artykułów biurowych i szkolnych, papieru oraz materiałów dla poligrafi. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy.

http://www.kts.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Lambda***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy która jest generalnym importerem folii i papierów samoprzylepnych Oracal. Oferta handlowa firmy: folie drukarskie, folie ploterowe, media do wydruków atramentowych, media do grafiki podłogowej, papiery samoprzylepne, narzędzia tnące Olfa, litery i cyfry samoprzylepne. Centralą firmy jest Puszczykowo, oddziały mieszczą się w Gdańsku, Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

http://www.lambda.pl/ - 8 Kwi 2002

Litery, folie, papiery samoprzylepne, farby sitodrukowe, kartony, płyty piankowe***

Firma przedstawia na stronie swoją ofertę, w skład której wchodzą: folie, papiery, litery samoprzylepne, bannery.

http://www.artbit.pl/ - 23 Paź 2001

Marker***

Marker - dystrybutor zestawów uzupełniających do drukarek atramentowych firmy Inktec Co. Ltd., producenta atramentów, kartridży i napełnień do drukarek atramentowych. Na stronie znajduje się szczegółowy wykaz oferty, tabela kompatybilności.

http://www.ink-mate.com.pl/ - 19 Wrz 2001