KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > druk offsetowy (375)

ArtDruk - tania drukarnia offsetowa z Warszawy****

Strona internetowa zlokalizowanej w Warszawie firmy. Świadczymy tanie usługi poligraficzne - wysokonakładowy druk offsetowy katalogów, gazetek promocyjnych i folderów reklamowych, a także książek, czasopism oraz albumów.

http://www.artdruk.com/ - 23 Lut 2016

Atrakcyjne ceny druku offsetowego. Wizytówki.****

Gotowe szablony wizytówek, pocztówek, druk papierów firmowych, techek ofertowych, folderów, plakatów. Projekty graficzne

http://www.poligrafia.dlafirm.pl/ - 5 Paź 2004

Autoryzowany dealer firmy AGFA - systemy graficzne****

Sprzedaż systemów Computer-to-Plate firmy AGFA. Zaopatrzenie drukarni w płyty offsetowe, filmy, chemikalia do druku AGFA. Odbiór odpadów fotochemicznych z naświetlarni CtF i CtP i złomów płyt offsetowych z drukarni.

http://www.unitek.home.pl/ - 24 Sty 2005

Cardco-Producent kart plastikowych i identyfikacyjnych offsetowych od 1993 r.****

Producent kart plastikowych magnetycznych i elektronicznych. W ofercie nadruki na kartach, hologramy, personalizacja. Sprzedaż urządzeń do termodruku. Oferujemy karty do systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Działamy w branży karcianej już od 1993 roku.

http://www.karty-plastikowe.net/ - 24 Lis 2008

Centrum Poligrafii i Reklamy - Kraków****

W ofercie szereg usług z zakresu poligrafii i reklamy - internet, gadżety, multimedia, reklama.

http://www.apr-infomax.com/ - 7 Paź 2004

Cieszyńska Drukarnia Wydawnicza****

Na stronie oferta drukarni w zakresie produkcji książek, broszur, formularzy, druków akcydensowych. W skład oferowanych usług introligatorskich wchodzą: klejenie bloczków, zakładanie różnorodnych opraw, foliowanie, wiercenie otworów. Firma wykonuje usługi także w druku offsetowym.

http://www.cdw.com.pl/ - 19 Lis 2001

Comernet - drukarnia, studio graficzne i DTP, internet****

Kompleksowe usługi reklamowo-poligraficzne, studio graficzne, drukarnia (druk wszelkich materiałów poligraficznych: wizytówki, teczki firmowe, foldery, ulotki, plakaty, etykiety, pocztówki i inne),kalendarze ścienne i książkowe na rok 2004, reklama zewnętrzna (tablice reklamowe, szyldy, banery,kasetony i inne), upominki reklamowe, wydawnictwo, sieci komputerowe i internet. Firma z Lublina.

http://www.comernet.pl/ - 11 Wrz 2003

COMERS poligrafia****

Wizytówki, projekty, kalendarzyki, ulotki, kalendarze, teczki, plakaty, katalogi, logo, materiały reklamowe. Na stronie szczegóły oferty oraz cenniki.

http://www.comers.com.pl/ - 7 Paź 2003

CYFRA Skanowanie dokumentacji Wrocław****

Posiadająca siedzibę we Wrocławiu drukarnia cyfrowa DRUK serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją konkurencyjną ofertą. Zajmujemy się drukiem małoformatowym, wielkoformatowym, systemach reklamowo-wystawienniczych, wystroju wnętrz jak i profesjonalnym montażu. Wykonujemy ulotki, kalendarze, plakaty, bannery, broszury, aplikacje oraz naklejki na samochody lub witryny sklepowe, tapety, obrazy na płótnie jak i wiele innych. Można nam również zlecić skanowanie, bindowanie i laminowanie. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, szybką realizację i atrakcyjne ceny. Szczegóły na stronie.

http://cyfra-druk.com.pl/ - 8 Lis 2016

Direct mail bez ograniczeń****

Witryna drukarni direct mail, specjalizującej się w błyskawicznych produkcjach poligraficznych dla międzynarodowych agencji reklamowych. Specjalizacja direct mail.

http://www.gryfwarszawa.pl/ - 11 Sie 2002