KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > druk offsetowy (373)

DK Studio Fabryka Druku i Reklamy****

Agencja reklamowa, od projektu po finalny produkt. Posiada własne studio graficzne, fotograficzne, drukarnię, szwalnie oraz jest bezpośrednim importerem.

http://www.dkstudio.com.pl/ - 21 Mar 2005

DPI - druk wielkoformatowy przez internet****

Reklamowe wydruki wielkoformatowe inkjet - plakaty, bilboardy, bannery, grafika na szyldy, tablice, reklamę na samochodach, panele podświetlane - jednostkowe ilości, opcje laminowania, nanoszenia na plansze piankowe. System obsługujący zlecenia od agencji reklamowych w trybie on-line.

http://www.dpi.pl/ - 21 Mar 2002

Druk cyfrowy****

Druk cyfrowy, wydawnictwa, serwisy www.

http://www.itstudio.fr.pl/ - 4 Paź 2004

Druk cyfrowy****

Druk cyfrowy (kolor, czrno-biały), Studio DTP-projekty, grafika, Drukarnia offsetowa, introligatornia.

http://www.drukcyfrowy.com.pl/ - 6 Kwi 2000

Druk cyfrowy, drukarnia cyfrowa, druk natychmiastowy z pliku, jakość offsetu. Grafpol Warszawa****

Druk cyfrowy Grafpol, drukarnia cyfrowa, pilny i profesjonalny druk z pliku, jakość porównywalna z offsetem,studio DTP i introligatornia, technologia Xerox DocuColor w Warszawie.

http://drukcyfrowy.grafpol.pl/ - 19 Kwi 2004

Druk cyfrowy, ulotki i wizytówki - drukarnia cyfrowa InCiti Kraków****

Profesjonalny druk cyfrowy, wyjątkowe ulotki i wizytówki w najwyższej jakości - drukarnia cyfrowa InCiti z Krakowa to gwarancja rzetelnie zrealizowanego zamówienia. Nasze produkty reprezentują najwyższą jakość i niską cenę!

http://www.drukc.pl/ - 2 Lip 2013

Druk cyfrowy, wielkoformatowy, offsetowy, ulotki, plakaty, wizytówki Warszawa****

Drukarnia Folier, Warszawa - działa od 1989r. Poligrafia reklamowa - naszymi klientami są agencje reklamowe i klienci indywidualni. Wykonujemy nadruki, druk offsetowy, druk cyfrowy, sitodruk, tampodruk, wizytówki, druk wielkoformatowy, naklejki, nadruki reklamowe, gadżety reklamowe, ulotki, plakaty i wizytówki Warszawa.

http://www.folier.pl/ - 6 Lut 2016

Druk książek - drukarnie Kraków****

Jesteśmy nowoczesną drukarnią offsetową. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, agencji reklamowych i wydawnictw. Na rynku poligraficznym daliśmy się poznać jako solidny partner dla wielu wymagających klientów. Nasi drukarze to doświadczeni i odpowiedzialni specjaliści.

http://www.dkh.com.pl/ - 9 Wrz 2010

Druk offsetowy Drukarnia - Empir****

Drukarnia oferuje rozbudowany zbiór usług z zakresu przygotowania i materializacji materiałów drukarskich o różnych charakterze. W ofercie znajduje się druk offsetowy, którego wysoka jakość stale spełnia oczekiwania naszych klientów.

http://www.empir.poznan.pl/ - 12 Sty 2009

Druk offsetowy Poznań, druk etykiet - Betmor drukarnia Poznań****

Drukarnia Betmor z Poznania działa na rynku poligraficznym od wielu lat. Swoim klientom oferuje druk offsetowy w formatach do B2+. Betmor posiada nowoczesne urządzenia drukujące i lakierujące, które zapewniają najwyższą jakość wydruków. Klientom proponujemy szeroki wachlarz usług poligraficznych, druk książek i plakatów jak również druk etykiet na papierze samoprzylepnym. W naszej siedzibie, która jest Poznań z dumą proponujemy druk ekologiczny wykorzystujący papier pochodzący z recyklingu.

http://www.betmor.pl/ - 4 Cze 2012