KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > druk offsetowy (366)

Drukarnia PROMODRUK Chojnice****

Oferujemy naszym klientom szeroką gamę usług w zakresie poligraficznym.Zakres nasz jest szeroki, od druków prostych, jednobarwnych do wielokolorowych o dużym stopniu trudności wykonawczych. Świadczymy kompleksową ofertę dla firm, osób prywatnych, instytucji (ceny promocyjne) od projektu po produkt finalny. Śłużymy pomocą i 21 letnim doświadczeniem. Oferujemy: gazetki reklamowe, foldery, katalogi, ulotki, broszury, informatory, plakaty, papiery i teczki firmowe, druki firmowe, kalendarze, etykiety, metki, druki samokopiujace i numerowane, wizytówki, banery reklamowe i wszelkier pozostałe druki na potrzeby klienta.

http://www.promodruk.com/ - 4 Maj 2011

Drukarnia REWERS****

Drukarnia internetowa dostępna online 24h. Oferuje najtańszy druk offsetowy i wielkoformatowy ulotek, plakatów, teczek, wizytówek i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://rdruk.pl/ - 16 Maj 2014

Drukarnia Serikon, usługi poligraficzne, skład komputerowy****

Drukarnia "Serikon" obecna jest na rynku poligraficznym od 1989 roku. Działalność firmy jest ukierunkowana na produkcję opakowań z tektury litej, etykiet papierowych i samoprzylepnych oraz szerokiej puli druków reklamowych. Potencjał produkcyjny oparty jest na maszynach renomowanych producentów (miedzy innymi firmy Heidelberg). Jako firma prywatna kładziemy szczególny nacisk na zagwarantowanie naszym klientom fachowej obsługi. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.serikon.com.pl/ - 14 Lut 2002

Drukarnia Szczepan Szymański****

Drukarnia Szczepan Szymański rok zał. 1984 - na stronie znajdziecie galerię prac, informacje o firmie, formularz ofertowy.

http://www.dssdruk.com.pl/ - 2 Lut 2001

Drukarnia TAGmedia Tomasz Grudniok - druk katalogów, ulotek, plakatów oraz projekty graficzne.****

Drukarnia TAGmedia oferuje wysokiej jakości druk ulotek, plakatów, wizytówek, katalogów, zaproszeń na terenie miast Katowice, Gliwice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Bytom oraz na obszarze Górnego Śląska i całej Polski. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby zachować najwyższą jakość i co najważniejsze zadowolenie Klienta. Nowocześnie wyposażony park maszynowy oraz własna introligatornia pozwalają nam na expresowe wykonanie każdego zlecenia bez pośrednictwa firm zewnętrznych w dużym, średnim i niskim nakładzie, gwarantując wysoką jakość oraz terminową realizację. Zlecenia niskonakładowe możemy zrealizować już w kilka godzin na maszynach cyfrowych z zachowaniem jakości druku porównywalną z drukiem offsetowym. Obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe z całego kraju.

http://www.tagmedia.pl/ - 2 Mar 2014

DRUKARNIA TIMES****

Drukarnia Times oferuje druk w pełnym kolorze do formatu B2 na cyfrowej maszynie Roland. Drukuje katalogi, foldery, ulotki i gazety. Na stronie: informacje o firmie, dojeździe, zapytanie cenowe, zdjęcia.

http://www.times.com.pl/ - 22 Kwi 2002

Drukarnia Triada - Kalendarze****

Drukarnia Triada z Lutoryża koło Rzeszowa działa na rynku poligraficznym od wielu lat. Okres ten zaowocował zarówno poszerzeniem oferty o kolejne usługi ale także o zaopatrzenie się w nowoczesny sprzęt służący do tworzenia grafiki jak i samego wydruku a także zdobyciem jakże potrzebnego w tej branży doświadczenia. Współpracujemy z firmami, które mogą liczyć na dodatkowe rabaty w przypadku stałych współprac jak i z klientami indywidualnymi całego kraju. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu a także na nasza stronę internetową.

http://www.drukarnia-triada.pl/ - 24 Lis 2016

Drukarnia Virgo - druk****

Na stronie znajdziecie informacje o drukarni, o samym druku, galerię.

http://www.virgo.net.pl/ - 19 Paź 2001

Drukarnia Warszawa – Drukarnia Piaseczno****

Drukarnia offsetowa i drukarnia cyfrowa z bardzo bogatą tradycją. Posiadamy własną dobrze wyposażoną introligatornię, robimy wszystkie typy opraw między innymi oprawę twardą. Nasza drukarnia i boi się wyzwań w postaci trudnych projektów i dlatego chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń które wymagają użycia różnych technik druku, nietypowych surowców.

http://www.drukarnia-matrix.pl/ - 23 Gru 2013

Drukarnia Wielkoformatowa****

Oferta druku wielkoformatowego na różnego rodzaju materiałach - papierze, folii, tekstyliach.

http://www.drukarnia-wielkoformatowa.com/ - 7 Mar 2014