KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > grafika i DTP (535)

2M SYSTEM - internet, multimedia, poligrafia*****

Tworzenie profesjonalnych stron internetowych i prezentacji multimedialnych na CD. Zajmujemy się również poligrafią reklamową, hostingiem i pozycjonowaniem serwisów internetowych.

http://www.2msystem.pl/ - 16 Maj 2005

Agencja Kreatywna E-Art Center*****

Strona Agencji Kreatywnej E-Art Center specjalizującej się w rozwiązaniach internetowych, reklamie, grafice komputerowej, usługach wydawniczych i infobrokerskich.

http://www.eac.net.pl/ - 18 Gru 2003

APOGEUM - Agencja Reklamowa*****

Agencja reklamy APOGEUM oferuje usługi w zakresie DTP, druku, tworzenia serwisów WWW, prezentacji multimedialnych, symboli i marek. Lista klientów witryna, prezentacja dorobku, dane adresowe.

http://www.apogeum.com.pl/ - 6 Sie 2002

ARTPRESS*****

Witryna studia grafiki komputerowej oferującej między innymi skład i łamanie tekstu i naświetlanie. Znajdziemy tutaj informacje o firmie i ofertę z cennikiem.

http://www.artpress.com.pl/ - 28 Kwi 2005

Bukmacher internetowy, typowanie meczy - Milenium*****

Milenium to profesjonalny, polski bukmacher internetowy, który na swojej stronie oferuje możliwość typowania meczy i innych zdarzeń sportowych. Strona www bukmachera prezentuje również statystyki sportowe na żywo.

http://www.milenium.pl/ - 25 Cze 2012

Centrum Internetowe VIRGO*****

"Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami internetowymi. Oferujemy m.in. tanie serwery wirtualne, serwery dedykowane. Zajmujemy się także projektowaniem i wykonywaniem profesjonalnych stron WWW".

http://www.virgo.com.pl/ - 25 Lut 2000

Dariusz Kula - Studio*****

Agencja Fotograficzna Dariusz Kula - Studio z Gdańska zajmuje się głównie wykonywaniem fotografii oraz cyfrową obróbką zdjęć. Wykonuje zdjęcia komercyjne, katalogowe i techniczne. Na stronie znajdziecie portfolio, ciekawe linki fotograficzne, fotografie Gdańska i rozmaitości.

http://www.fotokula.com.pl/ - 21 Sty 2000

Deforma - studio graficzne*****

Projektowanie grafiki reklamowej, kampanie reklamowe, projekty, reklamy prasowe, katalogi, ulotki, skład DTP, skanowanie, wielkoformatowe wydruki.

http://www.deforma.com.pl/ - 26 Lut 2004

Depulso - profesjonalne projektowanie stron WWW.*****

Nowatorska i profesjonalna technologicznie strona prezentująca ofertę projektanta stron WWW. Mnóstwo informacji i prezentacji (głównie flash).

http://www.depulso.com/ - 6 Sie 2001

DIGIT*****

Internetowe wydanie gazety dla komputerowych grafików. Wiadomości, testy, archiwum itp.

http://www.macworld.com.pl/ - 21 Kwi 2005