KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > grafika i DTP (535)

Creative WebDesign****

Tworzenie serwisow www dla firm. Na stron można zapoznać się z ofertą i znaleźć informacje o firmie świadczącej te usługi.

http://www.webdesign.of.pl/ - 20 Mar 2000

Deuter DLM - studio grafiki****

Strona poświęcona grafice dwu- i trójwymiarowej, analogowej i cyfrowej, zastosowaniem grafiki w reklamie.

http://www.deuter.com.pl/ - 1 Gru 2000

Digital Art****

Witryna artysty - absolwenta ASP, zajmującego się przygotowywaniem cyfrowych projektów graficznych. Zawiera informacje o autorze oraz jego portfolio.

http://www.digital.art.pl/ - 20 Mar 2002

DIP - informatyka****

Firma DIP świadzczy szeroki zakres usług w dziedzinie informatyki. Zajmuje się ona świadczeniem usług związanych z Internetem, sprzedażą komputerów, tworzeniem prezentacji multimedialnych i wiele więcej...

http://www.dip.pl/ - 12 Kwi 2000

DIZAJN Serwis informacyjny dla projektantów****

Serwis w formie gry z wyobraźnią. Wiele informacji dla projektantów a przy okazji można zebrać punkty premiowane nagrodami.

http://www.dizajn.pl/ - 5 Kwi 2002

DjaF****

"DjaF" istnieje na rynku usług poligraficznych od 1992 r. Składa się z trzech podstawowych, autonomicznych części: studio graficzne, wydawnictwo, naświetlarnia".

http://www.djaf.com.pl/ - 23 Mar 2000

DK Studio Fabryka Druku i Reklamy****

Agencja reklamowa, od projektu po finalny produkt. Posiada własne studio graficzne, fotograficzne, drukarnię, szwalnie oraz jest bezpośrednim importerem.

http://www.dkstudio.com.pl/ - 21 Mar 2005

Do A-TAKu****

A-TAK to firma zajmująca się reklamą, promowaniem firm. Jej oferta jest bardzo rozbudowana. Na stronie znajduje się opis wszystkich usług świadczonych przez tę firmę wraz z cennikiem, oprócz tego lista klientów współpracujących z A-TAK'iem, news'y, galeria.

http://www.a-tak.com.pl/ - 25 Lut 2000

Dream Web****

W witrynie oferta dotycząca projektowania stron WWW, grafiki i DTP.

http://www.dreamweb.com.pl/ - 23 Sie 2001

Druid Multimedia****

Firma Druid Multimedia powstała w 1999 roku. Zajmuje się przygotowywaniem programów, prezentacji multimedialnych i witryn internetowych. Na stronie można znaleźć informacje na temat firmy, oferty oraz wiele innych...

http://www.alkohol.com.pl/ - 8 Mar 2000