KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > grafika i DTP (535)

Studio Kurczak*****

Studio Kurczak to zespół kreatywnych grafików, specjalizujących się zarówno w projektach przeznaczonych do druku (wszystkie techniki), jak i w projektowaniu stron www.

http://www.studiokurczak.com.pl/ - 28 Gru 2001

Studio projektowo wydawnicze*****

Marcin Tulczyński, grafika reklamowa użytkowa, reklama zewnętrzna, tożsamość graficzna identyfikacja firm, studio projektowe.

http://www.gropius.com.pl/ - 1 Paź 2003

Tworzenie stron www, Webdesign, Kampanie reklamowe - Harapan*****

Tworzenie stron www, Hosting, Rejestracja domen, Kampanie reklamowe - Harapan.

http://www.harapan.pl/ - 3 Sie 2006

VERSO Kompleksowe Uslugi Poligraficzne. Szczecin*****

Kompleksowe uslugi poligraficzne. Studio graficzne, fotograficzne, wydawnictwo, drukarnia. Foldery, katalogi, ulotki, kalendarze, wizytowki, papier firmowy, bloczki, plakaty itd.

http://www.verso.szczecin.pl/ - 28 Gru 2005

Web Design Studio "Od A do Z"*****

Web Design Studio "od A do Z" jest wewnętrzną komórką sieci AZ. W zakres usług wchodzą między innymi projektowanie serwisów www, produkcja wideoklipów w oparciu o technologię Flash, e-commerce, projektowanie wirtualnych sklepów i inne.

http://www.web.az.pl/ - 25 Kwi 2000

WebVizArts*****

WebVizArts to kompleksowa obsługa w zakresie budowy materiałów promocyjnych oraz marketingu internetowego. Zajmujemy się tworzeniem stron WWW, serwisów informacyjnych oraz materiałów firmowych takich jak ulotki, foldery, prezentacje multimedialne, animacje 3d, spoty reklamowe itp.

http://www.webvizarts.com/ - 21 Lip 2010

Wimal*****

Wimal International jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu klientom komponentów do kompleksowych systemów dla DTP, PrePress, grafiki komputerowej oraz druku wielkoformatowego z zakresu sprzętu i oprogramowania. Ponadto oferuje bazę do rozwiązań systemowych oparta na systemie SCO Unix.

http://www.wimal.com.pl/ - 14 Kwi 2000

Wirtualna Galeria*****

Wirtualna Galeria Slawlosa na której znajdziecie wiersze, poezję, refleksje na temet życia i sensu miłości, grafika komputerowa, humor, rysunek, a także zdjęcia ciekawych miejsc Polski.

http://slawlos.w.interia.pl/ - 31 Paź 2000

Wydawnictwo Homo Dei. Kraków*****

"Wydawnictwo oo. Redemptorystów Prowincji Warszawskiej. Kwartalnik Homo Dei - bieżący numer i archiwum, czytelnia, katalog książek z możliwością zamówienia, oferta wydawnicza, usługi". W zakres usług wchodzi także projektowanie stron www, skład i łamanie tekstu, fotografia.

http://www.homodei.com.pl/ - 28 Gru 2005

ZOOM Design*****

Firma zajmuje się grafiką, fotografią i poligrafią. Na swych stronach zamieszcza informacje o działach firmy i ich ofercie; m.in. sprzedzaży oprogramowania, kolekcji zdjęć na CD. Możesz zamówić wybrany produkt przez internet.

http://www.zoom.com.pl/ - 4 Lip 2000