KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > grafika i DTP (535)

Agencja Wydawniczo Reklamowa DINO****

Firma zajmuje się tworzeniem wizji kampanii reklamowych, opracowuje projekty graficzne reklam i wszelkiego rodzaju wydawnictw. Oferuje również projektowanie stron www. Na stronie opis oferty firmy i lista klientów.

http://www.dino.com.pl/ - 15 Mar 2000

Amos Warszawa sp z o.o.****

Firma świadczy usługi w zakresie pelnej przygotowalni poligraficznej: skanowanie, fotografia cyfrowa i analogowa, obróbka zdjęć, skład i łamanie, proof cyfrowy i analogowy, naświetlanie do B1. Przyjmuje prace na każdym etapie produkcji. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie.

http://www.amos.pl/ - 19 Paź 2001

ARG****

Witryna drukarni oferującej pełną gamę usług poligraficznych. Na stronach znajdziemy informacje o technice drukowania, drukarni oraz studiu DTP.

http://www.arg.com.pl/ - 6 Mar 2000

ART GARDEN - pracownia projektowa. Dąbrowa Górnicza****

Firma zajmuje się projektowaniem architektonicznym, szkła artystycznego, witraży, wnętrza, grafiką, rysunkiem i malarstwem, reklamą wizualną i nie tylko.

http://www.republika.pl/art_garden/ - 12 Sty 2006

Art Wit & Rodar STUDIO GRAFIKI KOMPUTEROWEJ****

Art Wit - kompleksowa obsługa poligraficzna i reklamowa. Profesjonalne studio grafiki komputerowej.

http://www.artwit.neostrada.pl/ - 10 Lip 2003

Art4Web - projektowanie stron www, reklama w internecie****

Firma zajmuje się promocją i reklamą w internecie. Oferuje: projektowanie stron www, pozycjonowanie i aktualizacje stron, tworzenie sklepów internetowych, projektowanie grafiki reklamowej, budowę aplikacji bazodanowych. Na stronie zamieszczono ofertę, przebieg realizacji, prace i cennik.

http://www.art.4web.pl/ - 22 Sty 2003

ArtDesign Studio - drukarnia cyfrowa i studio graficzne****

ArtDesign Studio Katowice to drukarnia cyfrowa, naświetlanie postscriptowe, skanowanie, studio graficzne.

http://www.artdesignstudio.pl/ - 28 Kwi 2004

Artmedia CAD DTP.****

Strona firmy zajmującej się prezentacjami multimedialnymi projektowaniem CAD i DTP. Znajdziesz tu pełną ofertę i galerię pojektów.

http://www.artmediacaddtp.pl/ - 28 Mar 2002

Artpeko Design Studio****

Artpeko studio to pracownia plastyczna założona przez Przemysława Kozłowskiego w 1995. Od początku działaności pracownia skierowana była na działanie w wielu płaszczyznach plastycznych.

http://www.artpeko.art.pl/ - 9 Sty 2002

art-project+****

Witryna studia reklamy (poligrafia, grafika komputerowa, projektowanie www, fotografia, animacje) i consultingu (doradztwo w zakresie zarządzania i marketingu, oprogramowanie komputerowe). Na stronach znajdziemy ofertę i więcej informacji o firmie.

http://www.artproject.com.pl/ - 8 Mar 2000