KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > grafika i DTP (535)

BRANDY - communication through design****

Portfolio agencji reklamowej zajmującej się tworzeniem wizerunków marek, produktów, firm, wydarzeń kulturalnych. Wieloletnia praca w sieciowych agencjach i pod własnym szyldem oraz doświadczenie z największymi światowymi markami dają młodemu zespołowi BRANDY miano prawdziwych specjalistów w dziedzinie projektowania i komunikacji.

http://www.brandy.pl/ - 7 Lis 2006

Branżowa Książka Telefoniczna****

Strona wydawnictwa, które oprócz wydawania BKT zajmuje się obsługą firm w zakresie reklamy, promocji i PR, projektowaniem graficznym i DTP.

http://www.bkt.com.pl/ - 6 Mar 2000

BUDiKOM Komputerowe Wspomaganie Projektowania. Poznań****

BUDiKOM to firma prowadząca od 1992 roku kompleksowe wdrożenia i integrację systemów komputerowych. Szczególnym obszarem jej działalności są zagadnienia związane z komputerowym wspomaganiem projektowania i wytwarzania (CAD/CAM), a dotyczą one najczęściej takich dziedzin jak architektura, budownictwo, mechanika, geodezja, grafika użytkowa, wzornictwo przemysłowe.

http://www.budikom.com.pl/ - 24 Sty 2006

CAD PROJEKT K&A s.c.****

Oprogramowanie do projektowania, CAD Kuchnie, CAD Decor, CAD Wnętrza, CAD Rozkrój, Mó Architekt 3D

http://www.cadprojekt.com.pl/ - 28 Gru 2006

CALAO Home Page****

Firma oferująca swoje usługi w zakresie wykonawstwa grafiki komputerowej oraz animacji. Na stronie oferta skierowana do firm oraz osób prywatnych. Również wersja angielska.

http://www.calao.multinet.pl/ - 5 Wrz 2001

CardCo-Karty****

Strona producenta Kart Plastikowych. Produkcja kart: plastikowych, rabtowych, chipowych, plastikowych laminowanych, bankowych, telefonicznych, hologramów, termodrukarek.

http://www.kartyplastikowe.cardco.home.pl/ - 24 Mar 2003

Cimnet- projekty stron www, grafika, poligrafia, reklama.****

Kompleksowe rozwiązania dla firm. Strony www, grafika, prezentacje multimedialne, reklama prasowa.

http://www.cimnet.pl/ - 24 Lis 2003

CIRCLE - pracownia reklamy, logotypy i papeteria firmowa****

Pracownia reklamy CIRCLE to wykwalifikowani graficy i projektanci. Projektujemy: znaki graficzne, logotypy, papeterię firmową. Tworzymy identyfikację wizualną dla firm w każdej branży.

http://www.circle.pl/ - 15 Kwi 2004

Commercial Design & Creation****

Projektowanie: okładki cd/single, logotypy, reklamy prasowe, multimedia, postery, plakaty, strony www. Na stronie prezentacja gotowych projektów.

http://www.spoks.com/ - 4 Maj 2004

Contrast - Grafika i Animacja****

Contrast specjalizuje się w tworzeniu animacji, grafiki i efektów specjalnych na potrzeby rynku reklamowego, telewizyjnego i filmowego. Doświadczony zespół specjalistów wspierany przez najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie gwarantuje wysoką jakość usług.

http://www.contrast.pl/ - 23 Kwi 2004