KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > maszyny i urządzenia do poligrafii (131)

Diapol*****

Na stronie firmy poligraficznej znajdziecie pełną ofertę, portfolio, referencje oraz informacje o sprzedaży maszyn poligraficznych.

http://www.diapol.pl/ - 10 Maj 2000

Dystrybutor ploterów i akcesoriów - Igepa-Viscom*****

Firma Igepa-Viscom jest częścią dużej i znanej w Polsce firmy Igepa zajmującej się dystrybucją profesjonalnych urządzeń do produkcji materiałów reklamowych takich jak plakaty, ulotki, banery czy inne produkty z nadrukami logotypów. Igepa-Viscom posiada kompleksową ofertę dla dużych i małych firm.

http://www.igepa-viscom.pl/ - 27 Lis 2015

Aemca Sp. z o.o. - Drukarki 3D w atrakcyjnych cenach.****

Strona sklepu internetowego, sprzedającego nowoczesne drukarki 3D. Wszystkie modele dostępne są w atrakcyjnych cenach.

http://www.aemca.pl/ - 31 Lip 2015

Amare Siebdruck Service****

Firma produkuje flagi reklamowe, narodowe, miast i gmin, bannery, transparenty, backlit, billboard, citylight, reklama wielkoformatowa. Oferuje wszystko do sitodruku, maszyny drukarskie nowe i używane, farby lakiery, akcesoria sitodrukowe, rakle, gumy raklowe. Reprezentuje firmy Grafitex, Sericol, Fimor, Eickmeyer GmbH. Strona zawiera informacje o firmie i ofercie.

http://www.amare.com.pl/ - 8 Paź 2001

Atrium - plotery wielkoformatowe, plotery tnące****

Firma Atrium oferuje duży wybór ploterów tnących, drukujących i frezujących, jak również komputery, urządzenia peryferyjne i oprogramowanie. W oferujcie również oprogramowanie niezbędne do pracy z ploterami i skanerami oraz wszelkie potrzebne media do druku (papiery, kalki itp.), atramenty i inne materiały eksploatacyjne. Na stronie znajduje się oferta firmy (zdjęcia, opisy, czasem ceny). Poza tym można tu znaleźć promocje, nowości i zapowiedzi produktów.

http://www.atrium.com.pl/ - 22 Lis 2004

Autoryzowany dealer firmy AGFA - systemy graficzne****

Sprzedaż systemów Computer-to-Plate firmy AGFA. Zaopatrzenie drukarni w płyty offsetowe, filmy, chemikalia do druku AGFA. Odbiór odpadów fotochemicznych z naświetlarni CtF i CtP i złomów płyt offsetowych z drukarni.

http://www.unitek.home.pl/ - 24 Sty 2005

Axyz - maszyny numeryczne****

AXYZ Automation Sp. z o.o. Katowice. Firma oferuje maszyny numeryczne i maszyny cnc - plotery frezujące, obrabiarki, frezarki cnc, plotery numeryczne, frezy.

http://www.axyz.pl/ - 7 Gru 2006

CopyPlanet Warszawa - kserokopiarki, drukarki, faxy - serwis, naprawa, sprzedaż, wynajem, dzierżawa****

W ofercie: regeneracja tonerów, serwis, naprawa, dzierżawa, wynajem i sprzedaż kserokopiarek, drukarek oraz faxów. Nowe i używane, cyfrowe i analogowe kserokopiarki, drukarki, faksy firm: Canon, Panasonic, Rex-Rotary, Ricoh, Xerox, Konica, HP, Mita.

http://www.copyplanet.pl/ - 3 Paź 2005

DERYA s.c. - maszyny drukarskie i materiały poligraficzne.****

DERYA s.c. - maszyny drukarskie i materiały poligraficzne. Firma jest dystrybutorem firm Horizon, Stielow, Fuji, Shinohara, Hohner. W ciągłej sprzedaży posiada maszyny drukarskie, falcerki, krajarki, oklejarki, wieże zbierające i wiele innych.

http://www.derya.com.pl/ - 12 Kwi 2001

Digicom - Wsparcie dla biznesu****

Digicom to firma z polskim kapitałem, która jest bezpośrednim dystrybutorem i importerem produktów oraz rozwiązań od najlepszych światowych marek w zakresie szeroko rozumianej działalności biznesowej.

http://digicom.com.pl/ - 10 Lip 2018