KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > maszyny i urządzenia do poligrafii (131)

Matryce do tłoczeń, klisze chemigraficzne***

Klisze, stemple, matryce do hotprintu i typografii z cynku, magnezu i mosiądzu trawione chemicznie i grawerowane. Oferta folii do tłoczeń na gorąco, wykrojników do sztancowania. Naświetlanie pełnoformatowe na B1.

http://www.matryca.pl/ - 3 Gru 2003

MIKON urządzenia dla poligrafii***

Na stronie znajduje się oferta urządzeń UV, IR dla poligrafii.

http://www.mikon.waw.pl/ - 23 Kwi 2002

MiKS Serwis Mikro-Techniki***

Firma MiKS serwis mikro-techniki Krzysztof Słowiński zajmuje się sprzedażą ,używanych i nowych, i naprawą urządzeń biurowych w szczególności kserokopiarek. W sprzedaży również posiada dużą paletę materiałów eksploatacyjnych. Firma mieści się w Olsztynie. Serwis i sprzedaż urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych.

http://www.miks-serwis.pl/ - 3 Mar 2008

Momag S.A. - Zakłady Graficzne***

Strona zawiera oferte zakładów graficznych, w skład której wchodzi wykonanie gazet, książek i czasopism oraz plakatów i kalendarzy. Na stronie znajdziesz również zdjęcia parku maszynowego i historię firmy.

http://www.momag.com.pl/ - 23 Kwi 2002

offset.pl***

Sprzedaż i zakup używanych maszyn poligraficznych. We have in offer second hand printing presses.

http://www.offset.pl/ - 9 Sty 2001

Olivetti - Drukarki Igłowe i Termiczne, Specjalistyczny Skaner***

Printcom - generalny przedstawiciel Olivetti - oferuje specjalistyczne drukarki igłowe, termiczne oraz specjalistyczne skanery. Strona prezentuje pełną ofertę, serwis i dane kontaktowe.

http://www.olivetti.printcom-polska.pl/ - 9 Kwi 2004

OLTRONIK - maszyny do sitodruku***

Witryna firmy Oltronik zajmującej się sprzedażą maszyn i urządzeń do sitodruku. Na stronie oferta i prezentacje poszczególnych produktów.

http://www.oltronik.com.pl/ - 2 Mar 2004

Omega Kserokopiarki Sprzedaż Serwis Materiały Eksploatacyjne***

Omega Kseroserwis. Autoryzowany przedstawiciel marki Develop.Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych tej marki. Działamy na terenie Górnego Śląska i okolic.Oferujemy oryginalne materiały eksploatacyje oraz wysoce przeszkolony serwis.

http://www.omega-kseroserwis.pl/ - 21 Sty 2008

P.H.U. Minox. Piotrków Trybunalski***

Prowadzimy usługi w zakresie: ksero, drukowanie, skanowanie, laminowanie, plotowanie, przepisywanie i oprawa prac oraz serwis kserokopiarek. Na stronie pełna oferta oraz dane kotaktowe.

http://www.minox.friko.pl/ - 4 Sty 2006

Ploter wielkoformatowy***

Sprawdź ofertę firmy Igepa Polska, która jest autoryzowanym dystrybutorem ploterów wielkoformatowych marki Roland. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, wysoką jakość obsługi klienta, a przede wszystkim certyfikowany i zaufany serwis sprzedawanych przez nas maszyn drukujących. Jeżeli pragną Państwo przetestować wybrany model plotera wielkoformatowego, zapraszamy do naszego centrum, gdzie osobiście można przekonać się o jakości wydruku.

http://www.igepa-viscom.pl/produkty/plotery-i-urzadzenia - 23 Lis 2016