KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > maszyny i urządzenia do poligrafii (131)

Jacek Kuźma - tusze i tonery****

W ofercie firmy dostępne są różne rodzaje akcesoriów biurowych. Asortyment obejmuje tusze i tonery do różnych modeli drukarek.

http://www.tonery-kontakt.pl/ - 22 Lut 2014

Janoschka Polska sp. z o.o.****

Firma zajmująca się produkcją cylindrów rotograwiurowych (wklęsłodrukowych), wykorzystywanych do druku opakowań giętkich. Na stronie oferta, mapka, dane kontaktowe.

http://www.janoschka.com.pl/ - 20 Lut 2004

Kalibracje sprzetu DTP i systemów prepress****

Kalibracje monitorów, skanerów, drukarek i mini-labów. Instalacje i konfiguracje systemow DTP i Prepress. Szkolenia i konsultacje z zakresu poligrafii i prepress

http://www.kalibracje.pl/ - 3 Wrz 2004

Keller****

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw w branży poligraficznej. Dostarczamy nowoczesne maszyny do sitodruku, hot stampingu oraz tampodruku. Zamówić można u nas również profesjonalne materiały eksploatacyjne takie jak farby, klisze, tampony, matryce czy sita. Dodatkowo nasza oferta to przygotowanie druku, serwis maszyn oraz szkolenia w zakresie ich użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz!

http://e-keller.pl/ - 19 Cze 2013

KSEROPARTNER Kraków****

Znajdziecie tu informacje o kserokopiarkach nowych i używanych, ofertę sprzedaży i serwisu.

http://www.kopiarki.krakow.pl/ - 23 Maj 2002

Ksero-Technika serwis i sprzedaż kserokopiarek****

Firma Ksero-Technika prowadzi sprzedaż i serwis urządzeń z dziedziny technicznego wyposażenia biur. Oferuje kserokopiarki nowe i poleasingowe, laserowe i analogowe, monochromatyczne i kolorowe, risografy, drukarki, faxy, projektory i rzutniki pisma, niszczarki, gilotyny, bindownice oraz materiały eksploatacyjne do w/w urzadzeń.

http://www.ksero-technika.com.pl/ - 12 Kwi 2005

Label & media expert - drukarnia etykiet samoprzylepnych****

Firma specjalizuje się w druku etykiet samoprzylepnych. Label & media expert serwisuje też drukarki termiczne oraz termotransferowe.

http://www.labelexpert.pl/ - 1 Lut 2017

Labelsoft - drukarki, etykiety Zebra****

Misją firmy LABELSOFT jest dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań służących szeroko pojętej automatycznej identyfikacji, chcemy stać się niezawodnym ogniwem logistycznym naszych Klientów.

http://labelsoft.pl/ - 15 Lip 2008

Leterus - kopiarki, faxy, drukarki firm HP, Ricoh i Canon****

Leterus Warszawa woj. mazowieckie. Firma oferuje kopiarki, drukarki, faxy, kserokopiarki (kserokopiarki cyfrowe i analogowe), tonery, cartridge, tusze. W ofercie też profesjonalny serwis i naprawa - faxy, drukarki, kopiarki Ricoh oraz kopiarki HP i Canon.

http://www.leterus.com.pl/ - 15 Lis 2004

Maszyny dla poligrafii - ASM Group****

Firma ASM Group zajmuje się sprzedażą używanych maszyn do produkcji opakowań z kartonu i tektury. Jesteśmy przedstawicielem Stock Maschinenbau (kaszerówki, przekrawacze do tektury), oraz Boxplan (systemy podnoszące wydajność automatów sztancujących).

http://asmmachinery.pl/ - 12 Maj 2015