KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > maszyny i urządzenia do poligrafii (131)

Maszyny poligraficzne TIP-MACHINERY****

Używane maszyny drukarskie, introligatorskie, do przygotowalni i inne. Dokonywanie operacji kupna i sprzedaży , a także pośredniczenia w sprzedaży używanych maszyn poligraficznych.

http://www.tip-machinery.com.pl/ - 29 Sie 2005

MASZYNY POLIGRAFICZNE,MASZYNY OFFSETOWE,PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH,PTSZ,WTRYSKARKI, WYTŁACZARKI****

MG rynek to platforma umożliwiająca w prostą komunikację pomiędzy kupującym a sprzedającym w celu sprzedaży bądź zakupu maszyn poligraficznych, maszyn introligatorskich, maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz elementów elektryczne. Dzięki platformie w szybki i prosty sposób możesz wystawić ogłoszenie jak również otrzymać informację o cenie, dostępności oraz kondycji maszyny, którą jesteś zainteresowany. www.mgrynek.pl

http://www.mgrynek.pl/ - 28 Sie 2012

Moje Tonery****

Proponujemy oryginalne tonery i tusze, a także zamienniki do nich. W ofercie uwzględniliśmy również komponenty do regeneracji oraz taśmy.

http://www.mojetonery.pl/ - 4 Kwi 2017

Norma System Sp. z o.o. - Kopertownica WM30****

Przedsiębiorstwo proponujące najróżniejsze maszyny pakujące dla różnych gałęzi przemysłu. Norma System oferuje między innymi kopertownice czy urządzenia do foliowania.

http://www.sitma.pl/ - 18 Wrz 2015

Origo****

Firma oferuje urządzenia biurowe: niszczarki, bindownice, gilotyny, obcinarki, laminatory, rzutniki oraz systemy archiwizacji i identyfikacji. Możliwość zakupów online.

http://www.origo.poznan.pl/ - 5 Paź 2004

Pantha - Introligatornia Warszawa – oprawa spiralna, oprawa listwowa, okienka do kalendarzy****

Pantha – Introligatorstwo przemysłowe to przede wszystkim oprawa spiralna mazowieckie i listwowanie. Firma zajmuje się wszechstronną poligrafii: drukarni i firm poligraficznych, domów mediowych oraz bezpośrednio klientów docelowych. To również najnowocześniejsze maszyny introligatorskie, doświadczony introligator przemysłowy podejmuje się trudnych realizacji introligatorskich na terenie całej Polski. Introligatornia mazowieckie ponadto posiada w swojej ofercie m.in.: wykrawanie, okienka do kalendarzy, zawieszki do hangerów.

http://www.pantha.com.pl/ - 3 Sty 2013

Papier barytowy - Draxic****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie Państwo szeroki wybór urządzeń elektronicznych oraz akcesoriów dla firm z branży fotografii oraz poligrafii. Sprzedajemy m.in. papier fotograficzny, tablety graficzne, skanery, monitory oraz akcesoria marek Sefa, Permajet i innych.

http://draxic.pl/ - 29 Paź 2018

P.H.U. PolKos - serwis i sprzedaż ploterów Roland, drukarek solwentowych i kalandrów****

Strona internetowa firmy prowadzącej serwis i sprzedaż urządzeń poligraficznych, takich jak plotery tnące i drukarki solwentowe Roland. Wśród najpopularniejszych pozycji znajdują się też: giętarka do liter 3D, atrament Bordeaux, zgrzewarka i oczkarka do banerów, kalandry, laminator wielkoformatowy, głowica dx4 i trymer do cięcia.

http://www.polkos.eu/ - 7 Paź 2015

Plotery frezujące, Grawerki, Frezarki CNC, Termoformierki, frezujące, grawerujące - InfoTEC Group****

InfoTEC Group to światowy lider wśród producentów ploterów frezujących i grawerek sterowanych numerycznie wykorzystywanych do frezowania, grawerowania, wiercenia i wycinania w rozmaitych materiałach - od tworzyw sztucznych przez drewno, aż do metali kolorowych. Firma InfoTec Group jest również producentem termoformierek służących do termicznego przetłaczania płyt z tworzyw sztucznych.

http://www.infotec.pl/ - 3 Paź 2005

Plotery tnące GRAPHTEC, plotery płaskie, stołowe, tablicowe. Ploter tnący GRAPHTEC CE5000, FC4200****

Soft-KJ-Service. Plotery tnące japońskiej firmy GRAPHTEC - opis, parametry, instrukcje w języku polskim, warunki zakupu i ceny. Ploter tnący GRAPHTEC CE5000, FC7000, FC4200, FC4210, FC2240, Craft Robo.

http://www.ploter.eu/ - 31 Maj 2007