KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > maszyny i urządzenia do poligrafii (131)

Usługi poligraficzne ccspolska.pl****

Wszystkich tych, którzy chcieliby wynająć, wydzierżawić bądź kupić kserokopiarkę - mówimy o Warszawie i okolicach, zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy COPY CONTROL SERVICE. Posiada ona w ofercie tylko i wyłącznie sprawne oraz nowoczesne kserokopiarki, chociaż oprócz tego może zaproponować materiały eksploatacyjne, a także usługi poligraficzne. Zapraszamy zatem do nas bardzo serdecznie.

http://ccspolska.pl/ - 7 Gru 2015

USPrint - bobiniarki i inne maszyny drukarskie****

Przedstawiamy działalność firmy USPrint, obecnej na rynku od 1991 roku. Od lat dostarczamy naszym odbiorcom najwyższej jakości maszyny fleksograficzne, drukarki, przewijarki etykiet, bobiniarki i inne urządzenia dla poligrafii. Szczegóły u naszych handlowców. Zapraszamy!

http://www.usprint.pl/ - 11 Paź 2016

Winkowski Engineering Sp. z o.o.****

Firma Winkowski Engineering zajmująca się projektowaniem, budową, montażem, i naprawą maszyn poligraficznych oraz remontem maszyn drukujących, urządzeń poligraficznych

http://www.winkowskiengineering.pl/ - 10 Maj 2007

Www.prodesktop3d.com****

Jeśli są Państwo zainteresowani drukiem 3D i chcieliby Państwo poczynić zakupu urządzenia działającego w tej technologii, zapraszamy na stronę internetową firmy Prodesktop 3D. Firma zlokalizowana w Warszawie oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty. Wśród nich znajdą Państwo przede wszystkim drukarki 3D, a oprócz tego skanery 3D,żywice DWS, LC10, Liquid Crystal, podkładki adhezyjne oraz akcesoria. Poza sprzedażą wymienionych urządzeń firma podejmuje się wprowadzania systemów u klienta. Gwarantuje całkowitą posprzedażową obsługę serwisową oraz wsparcie merytoryczne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

http://prodesktop3d.com/ - 30 Maj 2017

Www.reprograf.com.pl****

Sprzedażą materiałów oraz sprzętu dotyczącego branży poligraficznej, trudni się firma Reprograf z Warszawy. Oferowane są tu m.in. maszyny do druku offsetowego, naświetlarki, sprzęt do druku cyfrowego, plotery wielkoformatowe oraz tnące, falcerki, oklejarki. Dodatkowo, firma świadczy także usługi serwisowe. Firma obecna jest na rynku już od 1991 roku, a zatem ma już niezbędne doświadczenie, a co więcej zatrudnia fachowych pracowników. W zakresie świadczenia swoich usług, firma współpracuje z cenionymi partnerami, m.in. firmami Epson i Fujifilm. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.

http://www.reprograf.com.pl/ - 28 Kwi 2017

Xero Service****

Witryna firmy oferującej laserowe i analogowe kopiarki, drukarki, faksy i powielacze (także serwis). Na stronach opisano najnowsze technologie.

http://www.xeroservice.com.pl/ - 14 Kwi 2000

Xerrex****

Firma ta oferuje sprzedaż kserokopiarek oraz świadczy usługi serwisowe.

http://www.xerrex.com.pl/ - 20 Kwi 2000

X-Partner sp. z o.o. - Autoryzowany Koncesjoner XEROX****

Strona przedstawia ofertę firmy X-Partner sp. z o.o., która jest Autoryzowanym Koncesjonerem XEROX na terenie województwa wielkopolskiego.

http://www.x-partner.com.pl/ - 16 Sty 2002

AC&C Prepress Systems***

Strona firmy "AC&C Prepress Systems" oferującej usługi z zakresu poligrafii. Na stronie znajduje się szczegółowy opis usług i urządzeń do poligrafii.

http://www.acc.com.pl/ - 27 Cze 2002

AFO - obsługa serwisowa biur i instytucji***

Profesjonalna obsługa serwisowa biur i instytucji.

http://www.kserokopiarki-serwis.waw.pl/ - 20 Gru 2006