KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > nadruki (325)

Emipak Sp. z o.o. - dystrybucja i serwis sprzętu firm SOMA, LEKOS, EHCOLO, TEWS Elektronik, BPL****

Firma Emipak Sp. z o.o. oferuje sprzedaż maszyny i urządzeń dla drukarni fleksograficznych produkcji firmy SOMA Engineering, systemy do automatycznej kontroli druku, prowadzenia wstęgi oraz pomiarów grubości, gęstości i gramatury wstęgi firmy BST Eltromat, instalacje firmy RELOX do spalania i utylizacji Lotnych Związków Organicznych (LZO) z drukarek, lakierni i innych urządzeń emitujących, urządzenia do błyskawicznego pomiaru wilgoci i gęstości w produktach firmy TEWS Elektronik, maszyn i urządzeń dla przemysłu cukierniczego firmy LEKOS a także paletyzatory, roboty, ładowarki, systemy opróżniania kontenerów, kompletne linie do pakowania produktów w worki firmy EHCOLO, manipulatory przemysłowe, przechylarki i obracarki palet firmy BPL, folie poliestrowe PET firmy NORMANDY COATING, o zwiększonej aktywacji powierzchniowej, do zastosowania w wielu aplikacjach przemysłowych i biurowych, urządzenia do perforacji i fibrylacji taśm foliowych, papierowych i innych, produkcji firmy BURCKHARDT.

http://emipak.com.pl/ - 19 Kwi 2015

ETA-REKLAMA****

Nadruki na ubraniach i przedmiotach.

http://www.eta-reklama.pl/ - 21 Lut 2001

Etorby - Torebki papierowe i bawełniane z nadrukiem dla klientów z Warszawy****

Przedsiębiorstwo oferujące klientom z Warszawy różnorodne i wyjątkowe torby papierowe oraz bawełniane z nadrukiem.

http://e-torby.com.pl/ - 29 Wrz 2015

EX Druk Cyfrowy - ulotki i wizytówki****

Specjalizujemy się w wydruku małoformatowym oraz wielkonakładowym wykonywanym w technologii cyfrowej. EX proponuje między innymi plakaty, ulotki, wizytówki i wiele więcej. Zapraszamy!

http://exdrukcyfrowy.pl/ - 15 Maj 2017

Fabryka Wzorów - druk na tekstyliach | sitodruk | termotransfer | haft | T-shirt design****

Profesjonalne usługi sitodrukowe. T-shirt design, haft, druk na tekstyliach, parasolach i innych materiałach reklamowych.

http://www.fabrykawzorow.pl/ - 15 Lut 2007

F.H.U. Avalon s.c. - reklamy. Kraków****

Firma Avalon s.c. oferuje różnego rodzaju folie do reklam (folie PCW samoprzylepne, folie specjalne), a także usługi związane z reklamą (nadruki, szyldy, tablice, naszywki, kasetony itp.). Na stronie znajdziecie pełną ofertę, cennik oraz kilka prezentacji poszczególnych usług.

http://www.avalon.com.pl/ - 30 Sty 2006

FiberyaPrint - sitodruk na koszulkach****

Na stronie internetowej przedstawiono usługi świadczone przez firmę FiberyaPrint. Obejmuje ona wykonywanie zdobień na koszulkach metodą sitodruku, flex/flocku oraz haftu. Wykonywana jest także odzież reklamowa.

http://www.koszulki.com.pl/ - 14 Lis 2017

Firma AGJ S.C. - kompleksowe projektowanie i wykonawstwo systemów etykietowania.****

Firma AGJ S.C. - kompleksowe projektowanie i wykonawstwo systemów etykietowania. Jesteśmy producentem dostarczającym głowice etykietujące, transportery oraz kompletne linie do nakładania etykiet i znakowania produktów.

http://www.agj.com.pl/ - 2 Cze 2014

Firma Reklamowa Booster****

Serwis zawiera informacje o firmie, dokonaniach oraz ofertę i cennik usług. Firma zajmuje się wykonywaniem reklam i banerów reklamowych. Ponadto w swojej ofercie ma wykonywanie liter przestrzennych, blokowych i świetlnych.

http://www.kki.pl/booster/ - 3 Lip 2002

FIRMA REKLAMOWA MiP Piotr Matlakowski - pieczątki, flagi, banery, lublin****

Zajmujemy się reklamą zewnętrzną, wewnętrzną, budową stron www oraz innymi wizualizacjami dla firm i instytucji. Firma powstała w 2008 roku. Na rynek reklamy weszliśmy z dużym doświadczeniem w druku offsetowym i wielkoformatowym. Proponujemy Państwu: - profesjonalne projekty graficzne, w skład których wchodzą: logotypy, projekty reklam, przygotowanie wydruków do offsetu - wysokiej jakości wydruki solventowe o dużej wytrzymałość na warunki atmosferyczne (banery, folie, naklejki wycinane, plakaty, rollupy, kasetony) - wydruki offsetowe z profesjonalnej maszyny Heidelberg oraz szereg innych rozwiązań używanych w wizualizacjach zewnętrznych i wewnętrznych.

http://www.matlakowski.pl/ - 31 Maj 2012